"Відчули смерть дуже близько": Віталій Козловський шокував, як прощався з життям на фронті

Український співак Віталій Козловський розповів про страшну ніч на фронті, коли його з побратимами безжально обстрілювали окупанти, передають Патріоти України.

У своєму Instagram артист розповів, що вороги крили їх снарядами майже три години. Як пригадує співак, він із побратимами тоді гадав, що цього не переживе. Довкола все горіло, було чутно гучні вибухи, а земля тряслася під ногами.

"Тієї ночі нас було в бліндажі п'ятеро. Наші позиції 2,5 години крили снарядами. Навколо все горіло, земля сипалась на голову. Хтось молився, хтось закурив, хтось писав повідомлення своїм…", - пригадав музикант.

Артист розповів, що на ранок, вийшовши з бліндажа, в шокований. Все було випалене і зруйноване, валялися контужені миші, а геть поруч з тим місцем, де вони перебували, влучив снаряд.

"Пережили. Настав ранок. Вийшли, а густий ліс довкола випалений і потрощений вщент. Миші, які до цього бігали по нас щоночі, валяються на землі контужені. Найближча вирва від снаряда - в семи метрах від нашого бліндажа. Але найголовніше - усі живі. І навіть віднаходимо в собі сили жартувати. Те, що відбувається в голові, коли думаєш, що це вже кінець, змінює свідомість назавжди", - поділився артист.

Співак після повернення до Києва поділився цією історією з другом, а той запропонував написати про це пісню. Тож Козловський випустив трек "Навкруги", яку присвятив своїм побратимам, з якими пережив ту страшну ніч. Також виконавець представив кліп, де показав кадри з того місця, де їх обстріляли.

"Повернувшись до Києва, поділився пережитим з другом композитором і за ніч, під враженням від почутого, народилася ця пісня "Навкруги". Я присвячую її побратимам, разом з якими ми відчули смерть дуже близько", - поділився артист.

"Я пройшов медичну комісію і стою на обліку": Відомий український співак заявив, що готовий йти на фронт

понеділок, 11 грудень 2023, 5:58

В інтерв'ю для YouTube-проєкту ТСН.ua "Наодинці" музикант розповів, що на початку вторгнення переїхав до Мукачева і вступив до територіальної оборони. . "Я пройшов медкомісію. Я почав процес оформлення документів, побув близько тижня в територіальній...

Війна змусила всіх нас вирішувати - хто ми: Популярна українська актриса та волонтерка розповіла, як отримала паспорт РФ

понеділок, 11 грудень 2023, 4:15

Незважаючи на те, що Даша Волга жила в РФ, вона стала на бік України і залишила державу-агресорку. Актриса родом з України Даша Волга довгий час жила і працювала в Росії. Свій перший паспорт вона отримала саме там, коли ще був Радянський союз. Однак пі...