"Завдав моральної шкоди": Співачка Земфіра подала в суд на відомого російського письменника

Співачка Земфіра, яку нещодавно звинуватили в плагіаті, подала позов на 1,5 млн рублів про захист честі та гідності — це пов'язано із заявою письменника та музиканта Євгена Гришковця, повідомляють Патріоти України із посиланням на «Дождь».

У програмі «Бі Коз» Гришковець назвав Земфіру «наркоманкою, яка витягує наркотичні кошмари і весь цей свій наркотичний егоїзм». Так він прокоментував вихід її альбому «Бордерлайн». «Вона наркоманка і це наркоманські пісні», — заявив Гришковець.

У позові вказується, що, поширені відомості «символізують антисоціальну, антигромадську поведінку — наркоманію, і не відповідають дійсності, оскільки немає достовірних доказів, що співачка Рамзанова З.Т. є «наркоманкою».

Стверджується також, що слова письменника завдали моральної шкоди співачці, вона стала страждати на безсоння, у неї з'явилися нервові зриви. «У зв'язку з цим, вона оцінює розмір компенсації моральної шкоди в 1 500 000 рублів», — сказано в позові.

Земфіра також зажадала від Гришковця визнати, що його відомості не відповідають дійсності і спростувати їх в ефірі каналу «Дождь».

Автор "Орла і Решки" Синельников відгуляв весілля у будинку в Бучі, який понівечили окупанти

субота, 13 серпень 2022, 10:59

Ведучий шоу "Орел і Решка" Євген Синельников розпрощався з холостяцьким життям. Так, режисер вдруге одружився. Його обраницею стала продюсерка у компанії BADOEVTEAM, співзасновниця рекламної агенції BADOEV ID Наталія Кліпа, передають Патріоти України. ...

Тіна Кароль подарувала квартиру 9-річному хлопчику з Маріуполя, який вів щоденник під обстрілами

субота, 13 серпень 2022, 6:29

Українська співачка Тіна Кароль придбала за власні кошти квартиру для родини 9-річного хлопчика Єгора, який навесні зворушив всю Україну своїм щоденником з описом життя в Маріуполі. Нове помешкання родини тепер дислокується на Івано-Франківщині в місті...