Збиралася переїхати до Москви: Олена Кравець з "Кварталу 95" раптом розповіла про складний період у своєму житті

Олена Кравець знайома багатьом українцям не тільки як артистка гумористичної студії «Квартал 95», але і як популярна телеведуча. Але, виявляється, її життєвий шлях міг скластися зовсім інакше. Один з фан-акаунтів Олени опублікував уривок з її інтерв'ю, в якому майбутня зірка розповіла, який вибір стояв перед нею на початку 90-х років минулого століття, передають Патріоти України.

У ньому Олена зізналася, що хотіла бути актрисою, вступити до ВДІКу, до театрального училища імені Щукіна або школи-студії МХАТ. Але мама її не пустила ні в Санкт-Петербург, ні в Москву.

У важкі 90-ті роки батьки не хотіли далеко відпускати Олену. І вона поступила до Криворізького економічного інституту на спеціальність фінансиста-економіста для того, щоб за словами мами, «отримати нормальну освіту».
«Я протестувала, економіка не моя сильна сторона. Одного разу, коли я прогулювала заняття з репетитором і мама дізналася про це, ми посварилися, й вона на емоціях запитала: «Ким ти збираєшся бути? Яким бачиш майбутнє? «Знаєте, тоді такі розмови велися часто. Я випалила, що хочу працювати з друзями, виступати на сцені, щоб було весело, багато подорожувати, щоб мене показували по телевізору. Звичайно, вона сказала: «Такої професії немає!» А я відповіла: «А я знайду!» І знайшла. Виходить, у той момент я відправила у небесну канцелярію чітко сформульований запит», — згадала Кравець.

За словами актриси, її мама вважала мрію Олени несерйозною. Щоб нарешті займатися улюбленою справою, Олені довелося попрацювати і в банку, і менеджером в McDonald's. «Ми з чоловіком весілля зіграли за власні гроші й жили за власні гроші. Коли батьки побачили, що наше захоплення — не порожній звук і важлива для нас справа, вони прийняли наш вибір», — зазначила Кравець.

Хіти тижня. Стала схожа на Повалій або травесті-діву Монро: Лесю Никитюк розкритикували за "нові губи" (фото)

четвер, 24 червень 2021, 11:00

Українська телеведуча Леся Никитюк любить дивувати своїх шанувальників, публікуючи в Instagram забавні і веселі пости, як, наприклад, той, де вона висміяла злам свого аккаунту, передають Патріоти України. Та не завжди її жарти викликають захоплення у ф...

Світлана Лобода повернулася до Києва, таємні плани зірки розкриті

четвер, 24 червень 2021, 10:56

Світлана Лобода повернулася до рідного Києва на зйомки нового кліпу. Для цього зірка орендувала частину торгового центру в ніч з 23 на 24 червня. Про це розповів Сергій Стерненко в Facebook, передають Патріоти України. "Шановні журналісти і просто неба...