"Жоден розрахунок не замінить мені почуття": Переможець шоу "Холостячка-2" прокоментував розрив із Огнєвіч

У постшоу "Життя після проєкту" ми дізналися про те, що головна героїня проєкту "Холостячка" Злата Огнєвіч та переможець шоу Андрій Задворний не разом. Через півтора місяця після проєкту чоловік покинув співачку. Він зізнався, що в нього минули почуття до артистки, передають Патріоти України. В Instagram Андрій опублікував фото, під яким прокоментував своє рішення.

"Найскладніше для мене сказати "Я більше тебе не кохаю". Хтось не наважується це зробити, уникає складної розмови, очікуючи, що все "розрулиться" саме собою. Хтось змінює поведінку, провокує сварки та скандали, створюючи "приводи". Хтось знаходить стосунки на боці, шукаючи собі виправдання та спосіб "комфортного виходу" з одних стосунків до інших. Хтось починає вигадувати "завдання" партнерові, що йому потрібно змінити, щоб усе налагодилося. Знайомі ситуації?

Все це про страх відповідальності та звалювання її на партнера. У кожному з цих випадків відтягування неминучої розмови змушує партнера страждати, шукати причини у собі, накопичувати комплекси. Життя стає однією суцільною тривогою та пошуком причин, яких немає. Я ніколи не був у стосунках, не кохаючи, жодні блага, жоден розрахунок не замінить мені почуття. Тому, якщо я закоханий, - я говорю про це, якщо я розлюбив, я візьму всю свою волю в кулак і чесно скажу і про це теж. Для мене цей крок про відповідальність, про тяжку відповідальність за всі наслідки, які я беру на себе, і я вважаю, що краще бути чесним до кінця", — написав Задворний.

Приховати не вдалося: Вакарчук стане батьком вдруге, у мережі показали кадри

п’ятниця, 20 травень 2022, 8:56

Відомий український співак, лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук, імовірно, вдруге стане батьком. Його цивільну дружину – продюсерку українського продакшену Radioaktive Film Євгенію Яцуту помітили з животом, що округлився. Як пише ТСН, обраницю...

"Познайомитися б": Тіна Кароль поклала око на одного з героїв Маріуполя

п’ятниця, 20 травень 2022, 6:45

Весь світ спостерігав, як герої Маріуполя обороняють місто. До останнього десятки жінок та чоловіків захищали суверенітет своєї країни. Довгий час вони провели в Азовсталі, відмовляючись здаватися. Там були мужні бійці полку "Азов", Нацгвардії, поліції...