10 небезпечних тварин, про властивості котрих мало хто знає

Коли згадуєш небезпечних тварин, на думку спадають леви, змії, носороги, крокодили та інші пазуристі, зубасті або отруйні представники фауни. До них і наближатися не хочеться, хіба що помилуватися на відстані. Інша справа олені або дельфіни, вірно?

Насправді, багато тварин, які здаються симпатичними й безпечними, цілком можуть становити загрозу для людини. І в дикому середовищі до них не варто наближатися ні за яких обставин. Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. пропонують з такими познайомитися.

Казуар - великий нелетючий птах, що нагадує суміш індика і страуса. Він харчується фруктами й насінням, але при цьому вкрай територіальний. Стривожений казуар не біжить, а кидається в бій, атакуючи ворога величезними кігтями на потужних ногах. З огляду на зрост до 2 метрів і вага близько 80 кг, казуар може покалічити й навіть убити дорослого чоловіка.Самці оленів скидають і відрощують роги щороку, і роги ці шалено гострі. Коли олені стикаються рогами один з одним, це гучне, але практично нешкідливе заняття. А ось людина часто сприймається ними як загроза, і таран рогами на повній швидкості може бути смертельний. Від диких оленів краще триматися подальше.Дельфіни - одні з найрозумніших морських ссавців, та й в цілому тварин на планеті. Відомі випадки, коли вони рятували людей, але це не означає, що у них янгольський характер. Зграя дельфінів успішно відбивається від великих акул та інших хижаків. Дражнити їх не варто ні в якому разі.Мало який дрібний хижак так само широко розселився по планеті, як звичайна лисиця. На перший погляд вона здається досить безневинною, хіба що злегка злодійкуватою. Але не варто забувати, що лисиці часто розносять сказ, а для зараження достатньо лише одного укусу.

Єноти настільки милі та кмітливі, що їх нерідко тримають як домашніх тварин. Вони широко розповсюджені по Північній Америці та трохи - в Євразії і Японії. Єнотів зазвичай недооцінюють через їх зовнішность, але вони часто кидаються в атаку навіть на людину і можуть завдати чималої шкоди гострими кігтями. Синьокольчаті восьминоги населяють прибережні води й коралові рифи Тихого океану, від Австралії до Японії. Їх тіла покриті красивим візерунком з синіх кілець, але їх ні в якому разі не можна торкатися. Синьокольчаті восьминоги - одні з найбільш отруйних істот світу, їх отрута небезпечна для людини й від неї не існує антидота.З морським леопардом досить проблематично зустрітися в дикій природі - вони живуть виключно в Антарктиці, харчуючись пінгвінами. На вигляд - тюлені як тюлені - але вони неодноразово атакували дослідників і одного разу навіть зі смертельними наслідками. Швидше за все морські леопарди не мають до людини особистої неприязні, а просто нерозбірливі в полюванні.

Існує безліч різноманітних видів папуг - від невеликих хвилястих до величезного ара. Папуги розумні, добре приручаються і мають незаслужену «клоунську» репутацію, що бува призводить до плачевних наслідків. Великі папуги мають у своєму розпорядженні міцні дзьоби і страшні кігті, які охоче пускають в справу проти кривдника.Росомаха не відрізняється зростом або вагою, але з надлишком компенсує це найгострішими кігтями, зубами й нестримною люттю. Вона здатна атакувати й перемогти навіть лося або ведмедя, що вже говорити про людину, яка невдало підвернулась. При зустрічі з росомахою не варто дражнити її, особливо якщо справа стосується їжі.

Жаби-дереволази мають дивовижне забарвлення, але крім того - отруту неймовірної сили. Індіанці використовують їх отруту, щоб змащувати голки для духових трубок. Жаби виділяють отруту через шкіру, так що найменшої подряпини на тілі людини може бути досить для зараження.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Кринки стають черговим синонімом героїзму українців: ЗСУ тримають позиції на лівому березі Дніпра, попри спроби окупантів вибити морпіхів, - ISW

неділя, 10 грудень 2023, 8:36

За даними вашингтонських аналітиків, у Кринках (30 км на північний схід від Херсона і 2 км від річки Дніпро) Сили оборони утримують позиції. . Український Генеральний штаб повідомив 9 грудня, що його війська утримують позиції на лівому березі Дніпр...

Окупанти під Кринками застосовують нову тактику. Проте завдяки аеророзвідці ЗСУ несуть шалені втрати, - DeepState

неділя, 10 грудень 2023, 8:05

Геній "кращого генерала росії" та "баті" всіх десантників РФ Теплинського поставлено під сумнів. Російські війська, у спробах знищити плацдарм ЗСУ у районі села Кринки на Херсонщині застосовують нову тактику. Зокрема ворог намагається закинути десант ...