40 тисяч українських абітурієнтів писали заяви дарма - система дала збій, дані втрачені

​Система Єдиної державної електронної бази з питань освіти дала збій через велику кількість користувачів.

Про це заявив перший заступник міністра освіти та науки Володимир Ковтунець у коментарі ZN.UA, передають Патріоти України.

"Близько 40 тисяч заяв абітурієнтів не були належним чином зареєстровані, та зараз їх поправляють у ручному режимі. Дані загубилися під час відключення сервера, котрий завис", - сказав він.

За словами Ковтунця, сервіс завис через велику кількість користувачів, через те, що не розрахували потужність. "Розробник усе розробив правильно. Помилився експлуатант системи - ДП Інфоресурс, він не підключив належну потужність та система зависла, загубилися зв'язки між заявами абітурієнтів та реєстром результатів ЗНО", - зазначив заступник міністра.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Чем Путин ответит Европе на танки, кроме Сталинграда? - Рибніков

середа, 8 лютий 2023, 1:00

Через год после начала Вяликой Отечественной Специальной Военной Операции по демилитарицификации Украины президент России Владимир Путин так ничего всерьез и не начал, из чего лишний раз следует, что у России в рукаве действительно есть что-то такое бо...

"Еще патриарх Алексий II служил в КГБ под поэтическим именем "Дрозд", - блогер-одесит

середа, 8 лютий 2023, 0:28

"Швейцарская франкоязычная газета Le Matin Dimanche опубликовала рассекреченные архивы своих спецслужб про жизненный путь патриарха Кирилла, который в 70-е годы работал Штирлицем на берегу озера Леман. Прикидываясь представителем московского патриарха...