"А чем вы, бл*ть, у себя дома обычно занимаетесь? Да, молчать!": Український блогер розповів, як "заспокоїв" росіян на відпочинку

Спочатку Сергій Іванов просив "скрепних" туристів бути "трохи менше свинями, ніж зазвичай".

Російські туристи здатні "дістати" кого завгодно. Фото: соцмережі.

"Росіяни повернулися о 3:30, і ніч перетворилась на Тартар. Хтось бігав сходами, сходи обурено скрипіли, хтось надривно відхаркував легені, хтось олігофренично реготав, хтось волав "Николь, ты где, Николь!". Весь цей диявольський бестіарій безжально знищував мій сон, на який я дуже розраховував, оскільки попередня ніч була дуже короткою", - написав Сергій Іванов на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Я намагався не звертати увагу, використовував медитаційну техніку, дихальні вправи, читав по черзі то Еразма Роттердамського, снодійного як "Донорміл", то Прохаська, транквілізуючого як "Гідазепам" – все марно.

Відкрив двері і крикнув:

- Панове росіяни, а можна трохи тихіше?!

Вони змовкли, потім жіночий голос пошепки запитав:

- Что он говорит?

- Я говорю, не могли бы вы здесь быть свиньями немного меньше, чем обычно, – прокричав я російською, щоб ці лінгвоінваліди не витрачали час не переклад.
- Нам что – молчать? – драматично спитав хтось.
- А чем вы, бл*ть, у себя дома обычно занимаетесь? Да, молчать!

Вони замовкли. Я ліг у ліжко. Засинаючи, встиг згадати, що обіцяв проголосувати лише за того політика, який закриє кордон для цієї пошесті".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Проморолики про Україну перед сеансами показуватимуть у кінотеатрах Польщі (відео)

субота, 7 грудень 2019, 21:44

Таким чином хочуть підняти туристичну та інвестиційну привабливість нашої країни. Зазначається, що домовленість стосується мережі кінотеатрів Helios у Варшаві, Гданську, Гдині та Вроцлаві. Акція триватиме від 6 до 19 грудня поточного року. Раніше промо...

Хіти тижня. "Бл*дь, плакала вся маршрутка. Моторола исцелил родник! С*ка, автомойщик из Назарета! Ой, Нептун йоб*ный, русалка степовая! Аквамен!" - Яніна Соколова (відео)

субота, 7 грудень 2019, 21:30

"Сейчас я расскажу вам о настоящем русском чуде. Вот, о чем сообщали в новостях "ДНР", - пише у своєму блозі Яніна Соколова, передають Патріоти України, і продовжує:. "Историю об этом источнике рассказывают с замиранием сердца. На въезде села есть родн...