"А чем вы, бл*ть, у себя дома обычно занимаетесь? Да, молчать!": Український блогер розповів, як "заспокоїв" росіян на відпочинку

Спочатку Сергій Іванов просив "скрепних" туристів бути "трохи менше свинями, ніж зазвичай".

Російські туристи здатні "дістати" кого завгодно. Фото: соцмережі.

"Росіяни повернулися о 3:30, і ніч перетворилась на Тартар. Хтось бігав сходами, сходи обурено скрипіли, хтось надривно відхаркував легені, хтось олігофренично реготав, хтось волав "Николь, ты где, Николь!". Весь цей диявольський бестіарій безжально знищував мій сон, на який я дуже розраховував, оскільки попередня ніч була дуже короткою", - написав Сергій Іванов на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Я намагався не звертати увагу, використовував медитаційну техніку, дихальні вправи, читав по черзі то Еразма Роттердамського, снодійного як "Донорміл", то Прохаська, транквілізуючого як "Гідазепам" – все марно.

Відкрив двері і крикнув:

- Панове росіяни, а можна трохи тихіше?!

Вони змовкли, потім жіночий голос пошепки запитав:

- Что он говорит?

- Я говорю, не могли бы вы здесь быть свиньями немного меньше, чем обычно, – прокричав я російською, щоб ці лінгвоінваліди не витрачали час не переклад.
- Нам что – молчать? – драматично спитав хтось.
- А чем вы, бл*ть, у себя дома обычно занимаетесь? Да, молчать!

Вони замовкли. Я ліг у ліжко. Засинаючи, встиг згадати, що обіцяв проголосувати лише за того політика, який закриє кордон для цієї пошесті".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Нас вже чекають, нас хочуть!": Жириновський закликав атакувати Україну з Білорусі

неділя, 20 вересень 2020, 11:12

За словами скандально відомого політика, "як тільки російські танки увійдуть до Харкова, відразу ж спалахне народне повстання". За його словами, в Україні знаходиться "достатня кількість російських людей", які нібито чекають, коли Росія прийде їх "звіл...

"Загнаний в кут Лукашенко приїхав в Сочі і знову "надув" Путіна", - Латиніна

неділя, 20 вересень 2020, 10:49

Журналістка переконана, що ніякої анексії Білорусі не буде. Глава Білорусі Олександр Лукашенко, незважаючи на скрутне становище, примудрився обіграти російського колегу Володимира Путіна. З такою заявою виступила російська журналістка Юлія Латиніна в с...