Америка має намір побудувати дуже багато нових бомбардувальників-невидимок (фото)

Проектування вже у розпалі.

Фото от naked-science

У мережі стало відомо, що американські військові розглядають можливість різкого збільшення кількості закуповуваних стратегічних бомбардіровщіков- «невидимок» B-21 до як мінімум 145 одиниць, інформують Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. Останній, нагадаємо, зараз знаходиться в розробці.

Ціна малопомітних літаків дуже висока. За деякими даними, вартість стратегічного бомбардувальника-«невидимки» Northrop B-2 Spirit становить 2 млрд доларів. Але великі витрати не лякають військове командування США. Якщо раніше американці хотіли отримати від 80 до 100 перспективних B-21, то зараз це число перевищило сотню. Ще в 2015 році в США провели дослідження, яке показало, що Америці потрібно 150-160 стратегічних бомбардувальників в строю. Що стосується конкретно B-21, то їх тепер збираються закупити як мінімум 145.

При цьому представлена цифра, ймовірно, ще не остаточна. Одне з досліджень (хто замовник і виконавець дослідження першоджерело не вказує, - прим ред.) показало, що в разі повномасштабної війни з Росією США потрібно буде мати 258 новітніх бомбардувальників. Останній сценарій, втім, навряд чи можливий. Та й закупівля такої «армії» B-21 буде не по кишені навіть США.

Перспективний стратегічний бомбардувальник B-21 раніше був відомий як проект Long Range Strike Bomber program (LRS-B). В рамках проекту передбачається створення «ідейного» наступника малопомітного літака B-2, від масштабних закупівель якого США відмовилися через його непомірну вартість.

Бомбардувальник B-21 буде мати більш скромні характеристики, ніж B-2 Spirit. Його бойовий радіус дії сягатиме приблизно 3800 км без дозаправки, а корисне навантаження складе 12,5 тонн. Для порівняння, максимальне корисне навантаження «Спірита» перевищує 22 тонни. Зовні літаки будуть дуже схожі: обидва виконані за аеродинамічною схемою «літаюче крило», яка не передбачає надзвуковий політ.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Страх перед победой Украины, или Опасная коалиция Путина на Западе", - Піонтковський

неділя, 29 травень 2022, 6:45

"Сейчас - момент испытания для всего мира, и каждая страна должна сделать свой выбор. У многих, и в том числе и у президента Украины в его последнем выступлении, совершенно справедливо возникли параллели текущей ситуации вокруг Украины с тем, как колле...

"Ситуация с наступлением войск противника в Донецко-Луганской операционной зоне постепенно приближается к некоему решающему моменту", - Машовець

неділя, 29 травень 2022, 6:05

Противник продолжает достаточно активные наступательные\штурмовые действия, однако, есть одно "но"... Вместо наращивания количества атак, их интенсивности, а так же ввода в бой дополнительных сил и средств... началось уменьшения размаха такого рода дей...