Антимонопольний комітет України приборкав жадібність мобільного оператора

Київстар виконав рекомендації Антимонопольного комітету України і знизив вартість вихідних дзвінків на номери абонентів фіксованого зв'язку.

Фото з вільних джерел

Раніше Антимонопольний комітет рекомендував компанії Київстар створити окремі тарифні плани, в яких вартість вихідних дзвінків на номери фіксованого зв'язку була б прирівняна до вартості вихідних дзвінків на номери власних абонентів, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

В АМКУ також відзначили, що дії Київстар містять ознаки зловживання монопольним становищем шляхом встановлення тарифів на економічно необґрунтованому рівні.

Київстар повідомив Антимонопольному комітету про виконання рекомендацій, а саме, про внесення змін до умов надання та підключення тарифних планів Комфорт, Комфорт + і Ультракомфорт.

Розпорядженням від 24 квітня 2017 р Київстар встановив, що вартість вихідних дзвінків в цих тарифних планах на номери абонентів інших мобільних операторів та номери фіксованого зв'язку в межах наданих 30 хвилин складе 16 коп/хв, а понад це часу - 74 коп/хв.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Удар ЗСУ по аеродрому Енгельса для росіян так само жахливо як і по Кремлю і жахливіше ніж по Кримському мосту - Шейтельман (відео)

четвер, 8 грудень 2022, 1:00

Уже не вперше Залужний переграв путіна.... Але ми не втомимось щоразу цьому радіти... ППО Саратовської області було покликано успішно протистояти повномасштабному нападу США на Енгельс. Адже там базується костяк російської стратегічної авіації, невід'є...

"Их нравы": У Самарі похвалилися, що після бомбардувань України можуть про всяк випадок... сховатися у бункери (відео)

четвер, 8 грудень 2022, 0:33

"Іх нрави": спочатку напасти на Україну, нищити її енергетичну інфраструктуру, сподіваючись на безкарність, - а тоді Самара за 900 км від України гордо розповідає, як глибоко може сховатись в бункери. Клоуни...", - написав політтехнолог Олексій Голобуц...