Ар'єв розповів про добру і неприємну новини щодо безвізового режиму з ЄС

Бюрократична система ЄС дуже громіздка. А орган Ради ЄС прив'язав дату запровадження безвізового режиму до моменту ухвалення ЄС рішення, хто буде відповідати за призупинення безвізу в разі посилення міграційних загроз.

Ілюстрація:nbuviap.gov.ua

У справі надання безвізу нас знову прив'язали до Грузії. Точніше, як і Грузію, COREPER (орган Ради ЄС, до якого входять постійні представники країн-членів) прив'язав дату запровадження безвізового режиму до моменту ухвалення ЄС рішення, хто буде відповідати за призупинення безвізу в разі посилення міграційних загроз від країни, з якою укладено угоду. Наступний етап – голосування в Європарламенті. Про це пише у своєму Facebook нардеп Володимир Ар'єв, інформують Патріоти України.

Добра новина: процес іде. Неприємна – йде не так, як планувалося. Бюрократична система ЄС дуже громіздка, й зараз Євросоюз у процесі визначення, яка саме інституція відповідатиме за призупинення. Але надійні партнери так не роблять – теми призупинення у двосторонньому меморандумі не було.

Проте ми розуміємо, що це потрібно Євросоюзу внаслідок страхів громадян ЄС від нової реальності: міграційної кризи, яка у Великій Британії вилилася в Brexit.

Просто ЄС чесно має сказати – що буде і як, а не поводити себе зверхньо і дещо пихато. Ми свою роботу виконали, слово за партнерами. І сподіваюся, це буде слово честі і надійності.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Шашлики 2.0": Урядовий квартал утік, а як щодо попереджень для решти? - Зоя Казанжи

п’ятниця, 22 листопад 2024, 15:46

"У США розроблена система попереджень для кожного стихійного лиха, щоб запобігти жертвам серед цивільного населення. Однак в Україні, навіть під час загрози обстрілом експериментальною російською ракетою, за звичкою, евакуйовується тільки влада. Чи дов...

Аналітики The Financial Times підрахували реальний мобілізаційний резерв України

п’ятниця, 22 листопад 2024, 15:19

Мобілізаційний резерв України на сьогодні становить 3,7 млн людей. А загальна кількість громадян чоловічої статі віком від 25 до 60 років – 11,1 млн. Про це йдеться в інформації на інфографіці видання The Financial Times, передають Патріоти України. У ...