Астрофізики змоделювали велетенську космічну "медузу" (відео)

​Вони це зробили на прикладі галактики JO194 - зоряної системи, яка проходить через міжгалактичний простір, багатий газами.

Фото: hotgeoПро це повідомляють Патріоти України з посиланням на Європейську південну обсерваторію.

Падіння JO194 до скупчення галактик призводить до появи протяжних потоків матерії, що нагадують щупальця медузи. Вони спрямовані в бік активного ядра галактики, що містить масивну чорну діру. Таким чином відбувається поглинання навколишньої матерії гравітаційним об'єктом.

Всього фахівці за допомогою наукового інструменту MUSE обсерваторії Very Large Telescope спостерігали сім галактик-медуз, шість з яких містять надмасивні чорні діри.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Перспектива дальнейших действий противника в Восточной и Южной операционных зонах - Машовець

четвер, 7 липень 2022, 10:08

У меня нет сомнения в том, что следующим объектом приложения усилий российского военного командования на Донбассе станет Славянско - Краматорская агломерация. Хотя, по целому ряду признаков, не исключено, что на Харьковском, Криворожском и Николаевском...

"Как Путин сварил истинно Русский Борщ", - Рибніков

четвер, 7 липень 2022, 9:23

В алтайском федеральном бункере президента РФ варили настоящий Русский Борщ из борщевика, пырея и курника с мойвой. Спикер МИД Мария Захарова с саркастической улыбкой, полной презрения к хахлам, ковырялась в дымящемся туеске топором, из которого недавн...