Австралійські рятівники вчасно витягли з води кенгуру, що опинився у каналі (відео)

Справжня доброта не знає меж.

Скріншот

Час від часу дикі кенгуру в Австралії «кидаються» в воду, щоб охолодитися в спекотний період. Іноді це призводить до курйозів: на днях молодий самець кенгуру вирішив поплавати в каналі, але після водної процедури не зміг вибратися, розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Рятувальникам Австралійського зоопарку довелося витягувати тварину з води. Але це виявилося не так просто: мабуть, через страх кенгуру чинив опір.

«Рятувальна служба знала, що їм потрібно поквапитися, тому що в каналі піднімався рівень води, і, крім того, вони боялися, що кенгуру поранить лапи камінням», - йдеться в описі під відео.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...