Берите АТОшников на работу. Просто не будет. Но у вас появится еще один друг. Настоящий друг, - волонтер

У ветеранів АТО загострене почуття справедливості і схильність до конфліктів, перепади настрою і образливість. Але з часом вони адаптуються і починають ефективно працюватити. І дуже швидко починають давати результат, зазначив Віталій Дейнега.

Ілюстрація:gk-press.if.ua

"В нашем фонде работают уже 5 ветеранов АТО. 2 инструктора и 3 сотрудника фонда. С таким темпом мы скоро обгоним Pizza Veterano. Меня эта мысль позабавила." про це пише волонтер Віталій Дейнега у своєму Facebook, передають Патріоти України, продовжуючи:

Вообще, это очень специфический вид персонала, или “живой силы”, тут даже не знаю как будет правильно.

У них обостренное чувство справедливости и склонность к конфликтам, перепады настроения и обидчивость. Но со временем они адаптируются и начинают пахать. И очень быстро начинают делать результат.

Это особенные люди. С ними не просто. Но давая им работу вы помогаете постепенно возвращать их в нормальную жизнь, реализовываться и интегрироваться в общество. И они начинают делать его лучше.

Берите АТОшников на работу. Это помогает им научиться нормально общаться с теми, кто не воевал. Нормально воспринимать мир с его беззаботностью и безразличием. Очень важно, чтобы они не замкнулись чисто в своей среде и не стали тем, во что превратилась в 90е часть афганцев.

Просто не будет. Но с ними нельзя цацкаться. Иногда у нас доходило до крика, когда дрожали стаканы на полках. Но с каждым днем этого становится меньше. А работа делается все лучше. И у вас появляется еще один друг. Настоящий друг. Из тех, кто закроет грудью или вытянет вас из-под обстрела, если будет надо.

Это дорого стоит. Берите АТОшников на работу.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Все тільки починається". Арестович розповів, скільки військових аеродромів залишилося у окупантів у Криму

четвер, 11 серпень 2022, 8:09

У тимчасово окупованому Криму наразі є 5 аеродромів, які може використовувати Росія. Усі вони - потенційні мішені. Про це повідомив радник глави ОП в ефірі YouTube-каналу "Фейгін Live", передають Патріоти України. "У Криму залишилось ще 5 військових ае...

На військовому аеродромі Білорусі, котрий росіяни використовують для ударів по Україні, пролунала серія вибухів, - ЗМІ

четвер, 11 серпень 2022, 6:40

У районі аеродрому "Зябровка", який знаходиться неподалік білоруського міста Гомель, було чути вибухи і видно спалахи, повідомляє видання Беларускі Гаюн За попередньою інформацією, за 10 хвилин було видно щонайменше 4 спалахи, передають Патріоти Україн...