Без пострілів та непотрібних жертв: Журналіст розповів, як ЗСУ звільняли селища на Донбасі

Українські солдати заходили демонстративно, щоб противник їх побачив і відійшов.

Батальйон "Айдар" взяв під контроль села Травневе і Гладосове в ніч без єдиного пострілу і непотрібних жертв. Про це повідомив журналіст Андрій Цаплієнко в Facebook, передають Патріоти України.

Він зазначив, що українські солдати заходили демонстративно, щоб противник їх побачив і відійшов.

Цаплієнко підкреслив, що РФ відреагувала на ці події фейковою новиною про те, що жителі сіл нібито написали лист ОБСЄ про те, що українські війська проводять репресії в звільнених населених пунктах.

"Ніякі каральні дії проти родичів тих, хто воює або воював проти нас на той бік, не проводяться і не будуть проводитися", - сказав один з українських командирів у відповідь на питання Цаплієнка.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Путин - дебил. Он спустил постсоветскую Россию в унитаз", - Рабінович

вівторок, 16 січень 2018, 11:26

Путінську Росіє чекає неминучий розвал, переконаний експерт. "Путин - дебил. Он спустил пост-советскую Россию в унитаз. Из-за своих преступлений он не может выйти из власти, поэтому он будет править до смерти (естественной или насильственной), или до п...

Кримський слід: Чому в Росії хочуть розірвати Договір про дружбу з Україною, - експерт

вівторок, 16 січень 2018, 11:14

На рівні підсвідомості в Росії розуміють, що, анексувавши Крим, вони вчинили злочин, і що, врешті-решт, це не можна буде відмотати назад. "Первый зампред комитета Государственной думы РФ по делам СНГ, евразийской интеграции и связям с соотечественникам...