Безсоння переможене: Вчені створили диво-окуляри, що можуть занурити людину в сон за лічені хвилини

Пристрій вже на стадії масового виробництва.

Карикатура з відкритих джерел

Інженери компанії Sana Health придумали компактний пристрій Sana Sleep Mask, спроможний занурити в сон за лічені хвилини, не вдаючись при цьому до снодійного, інформують Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"Ці окуляри здатні занурити людини в сон протягом 10 хвилин після того, як їх одягли на себе. Весь секрет полягає в тому, що вони не тільки блокують навколишнє освітлення, але і створюють аудіовізуальну стимуляцію мозку, запускаючи в ньому особливу реакцію, що призводить до станом глибокого розслаблення і, як результат, до сну ", - наголошується в публікації.

"Крім усього іншого, Sana Sleep Mask моніторить стан вашої нервової системи і ретельно персоналызує аудіовізуальну стимуляцію, виходячи із зібраних про вас даних", - додають інженери.

Керівник компанії Sana Health Річард Хенбурі почав роботу над технологією, здатною взяти гору над його власним важким безсонням.

Вперше прототип окулярів був випробуваний на легендарному пілоті літака Solar Impulse Бертранд Піккарді. Під час навколосвітньої польоту Бертранд було дуже важко засипати, і незвичайні окуляри дозволяли йому зануритися в здоровий сон і добре відпочити. Зараз окуляри Sana Sleep Mask тестуються на спортсменах, яким просто необхідний здоровий сон під час частих перельотів світом.

Компанія Sana Health недавно отримала від приватних інвесторів більше 1,3 мільйона доларів, що дозволить їй випустити пристрій на ринок. Відзначається, що пристрій буде коштувати 400 доларів і з'явиться в магазинах в другому кварталі 2018 року.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"В РФ не все числились в банде, не все грабили и убивали. Но все монетизировали выгоды явного и молчаливого согласия с воплощением оруэлловских произведений", - блогер-одесит

середа, 17 серпень 2022, 0:34

"Розважливі украинцы и категоричные русские эмигранты осуждают закрутку российских овощей в банке под названием «Россия». Говорят, для борьбы с Путиным эта мера не годится. Она консервирует живую силу и трудовые ресурсы для последующего питания войны,...

"Як політтехнолог я бачу очевидне джерело проблем прямо в оточенні президента. І байдуже загалом, складником яких і чиїх планів це є", - Голобуцький

середа, 17 серпень 2022, 0:15

"Якби ми про це [очікуваний напад РФ] повідомили, тоді я б втрачав [з масовою еміграцією українців] 7 мільярдів доларів на місяць, починаючи з жовтня минулого року, і на момент, коли росіяни напали, вони нас захопили б за три дні" - інтерв'ю Зеленськог...