Інноваційна турецька тканина може зробити солдатів НАТО "невидимками"

Спеціальна тканина, випробувана на збройних силах Туреччини, розподіляє тепло людського тіла так, щоб обдурити тепловізійні камери.

Солдати НАТО стануть неведимками? Ілюстрація: РБК.

Туреччина розробила для НАТО інноваційний матеріал, завдяки якому солдати Північноатлантичного альянсу стануть невидимі для радарів та тепловізорів. Про це повідомляє Newsweek, передають Патріоти України.

Спеціальна тканина, випробувана на збройних силах Туреччини, розподіляє тепло людського тіла так, щоб обдурити тепловізійні камери. Вона також полегшує можливість сховатися від приладів нічного бачення та інших детекторів.

Хоч новий турецький винахід не зробить солдатів невидимими для неозброєного ока, проте він, за словами експертів, може підвищити рівень безпеки військових. "Якщо ця технологія себе виправдає, то вона буде дуже важливою", – заявив військовий консультант Джеймс Білбро.

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ.

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо

Проросійські бойовики готують провокації на окупованій Луганщині

неділя, 10 жовтень 2021, 21:12

Росія та підконтрольні їй бойовики "ЛНР" готують нові збройні провокації у Луганській області. Кремль планує звинуватити Україну в загостренні бойових дій, зірвати відкриття нових КПВВ і спробувати схилити Київ до власного плану виконання Мінських угод.