Фахівці з'ясували, що безсоння можна подолати за допомогою шуму... від реактивних двигунів (відео)

​До такого висновку дійшли фахівці, що працюють з так званим "білим шумом", який блокує подразники сну.

Британський лоу-кост easyJet пішов далі: 11 серпня він випустив сингл і альбом, що складаються тільки з шуму реактивних двигунів літака. Виявляється, шум двигунів теж відноситься до категорії "білих шумів", повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Він витісняє фоновий шум на кшталт гавкоту собаки, шуму вулиці або хропіння, які заважають людині заснуть. Монотонність заспокоює, а тональність вибрали таку ж, як в літаку. Адже більшість пасажирів в польоті спокійно спить.

Новий "засіб від безсоння" вже у продажу на провідних інтернет-майданчиках світу. А почути незвичайний альбом можна на youtube. Гроші, які передбачається отримати в результаті продажу, будуть спрямовані на лікування дітей з розладом сну.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Росія і НАТО обмінялися ударами: що це означає

неділя, 24 жовтень 2021, 6:30

РФ повертає Альянсу його стару місію. Північноатлантичний Альянс і Росія обмінялися ударами… поки що дипломатичними. У відповідь на скасування акредитації вісьмом співробітникам постійного представництва РФ при НАТО, а також зменшення загальної кількос...

Чи буде у світі нова велика війна, і де вона може розпочатися

неділя, 24 жовтень 2021, 5:45

Військово-політична напруга в Азії загрожує глобальній безпеці. Дивно, але факт: у період глобальної енергетичної і логістичної криз, пандемії, що триває в багатьох країнах, і обґрунтованих побоювань дестабілізації світової фінансової системи через тот...