"Біжіть, я прикрию. Скажете мамі, що я любив її...": Про що ми не маємо права забувати (фото)

Прояв мужнього серця українського воїна, якому так як кожному з нас, не хотілося помирати, але він розумів, що за ним стоїть Батьківщина та ми з вами.

Спостерігаючи за новинами з фронту, більшість з нас, і це логічно, цікавляться лише одним: чи не відступлять наші хлопці, чи не займе ворог наші міста, чи зможемо ми жити тим життям, яким жили до цього. І лише в останню чергу ми згадуємо про те, що ці хлопці, які за нас стають інвалідами та гинуть, - такі ж живі люди, як і ми самі.

Вони геть не роботи. Їм так само як нам - страшно, боляче і зовсім не хочеться помирати. І цей допис на фото - це прояв мужнього серця українського воїна, якому так як кожному з нас, не хотілося помирати, але він розумів, що за ним стоїть його Батьківщина та ми з вами.

Дякуємо тобі, Герою, твій подвиг не буде забутий! Слава Героям!

о. Лука Радванський

Опублікував: Лука Радванський
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Демарш MARUV на концерті у Києві став темою дня в РФ

неділя, 16 червень 2019, 14:49

Відмова української співачки MARUV відповідати на запитання журналіста каналу "1+1" про приналежність Криму викликала ажіотаж у Росії. Топ-ЗМІ РФ зробили новину темою дня, а користувачі масово підхопили її в коментарях, передають Патріоти України. Росі...

"Найважливіше в історії з Голуновим – знищити замовників цієї справи", - Латиніна

неділя, 16 червень 2019, 14:25

Після мітингів така ймовірність стала набагато меншою, переконана журналістка. Найважливішим у ситуації із затриманням і звільненням російського журналіста Івана Голунова було покарати замовників справи, заявила 15 червня в ефірі радіостанції "Эхо Моск...