"Біжіть, я прикрию. Скажете мамі, що я любив її...": Про що ми не маємо права забувати (фото)

Прояв мужнього серця українського воїна, якому так як кожному з нас, не хотілося помирати, але він розумів, що за ним стоїть Батьківщина та ми з вами.

Спостерігаючи за новинами з фронту, більшість з нас, і це логічно, цікавляться лише одним: чи не відступлять наші хлопці, чи не займе ворог наші міста, чи зможемо ми жити тим життям, яким жили до цього. І лише в останню чергу ми згадуємо про те, що ці хлопці, які за нас стають інвалідами та гинуть, - такі ж живі люди, як і ми самі.

Вони геть не роботи. Їм так само як нам - страшно, боляче і зовсім не хочеться помирати. І цей допис на фото - це прояв мужнього серця українського воїна, якому так як кожному з нас, не хотілося помирати, але він розумів, що за ним стоїть його Батьківщина та ми з вами.

Дякуємо тобі, Герою, твій подвиг не буде забутий! Слава Героям!

о. Лука Радванський

Опублікував: Лука Радванський
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Американцы послали Путину ответку", - Анти-Колорадос

вівторок, 20 серпень 2019, 20:15

Тепер Москва стала перед ситуацією, коли високотехнологічна промисловість США створює ракету-невидимку в тому плані, що вона тепер може перебувати в будь-якій відповідній пусковій установці, в будь-якій точці світу. "18 августа, на полигоне ВМФ США, ра...

Загострення військового протистояння буде не тільки на донецькому напрямку

вівторок, 20 серпень 2019, 19:27

Тільки-но Україна озвучила пропозиції щодо нормандського формату, на окупованих територіях Луганської області відразу розпочалися масштабні батальйонно-тактичні навчання на трьох полігонах. Мовиться про серйозне накопичення сил, водночас за легендою відпр