Рабинович назвав єдиного справжнього російського політика

Слава Рабинович заявив, що нинішній президент Володимир Путін ніколи так і не був політиком.

Слава Рабинович. Фото: newspile.ru

"Єдиним справжнім російським політиком є опозиціонер Олексій Навальний, а не президент Володимир Путін", - сказав у коментарі для видання "Обозреватель" Слава Рабинович, передають Патріоти України.

"Я особисто бачу єдиного справжнього політика в Росії - Навального", - сказав він, відповідаючи на питання про те, чи є в РФ гідний "вожак", який може очолити протестні настрої.

"Кажуть, що в Росії є тільки два політики, що Навальний став другим справжнім політиком в Росії після Путіна. Але я вважаю це твердження помилковим, тому що Путін не є політиком. Путін є диктатором, який насильницьким чином захопив і насильно утримує владу в країні, диктатором, який встановив фашистську диктатуру", - підкреслив фінансист.

"Він не є політиком. Він ніколи не брав участі в теледебатах - про що взагалі можна розмовляти в цьому контексті?" - додав він.

"Тому єдиним справжнім політиком в Росії є Навальний. Останнім часом він це прекрасно продемонстрував і довів", - резюмував Рабинович, маючи на увазі всеросійський протест 26 березня.

Раніше Слава Рабинович констатував: заяву президента Росії Володимира Путіна про недопущення "кольорових" революцій демонструє той факт, що "з головою у нього зовсім погано"; революція в РФ може виникнути не всупереч, а завдяки перебуванню Путіна у владі.

Опублікував: Ярослав Степанов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Українська телеведуча з чоловіком влаштували брудні танці на березі океану (фото, відео)

четвер, 23 січень 2020, 15:00

Лілія і Андрій вирішили влаштувати для себе романтичний відпочинок в одному з райських місць на березі океану. «Мы здесь вдвоем, долго решались на такой отдых… Кстати, за 8 лет мы впервые на море вдвоем — не по работе, а именно на отдыхе. И даже в перв...

"Зеленський живе, під собою не чуючи країни", - журналіст

четвер, 23 січень 2020, 14:25

"Бо обидві ноги цієї влади походять із світу віртуального. Тільки якщо хибні уявлення в середині країни поки що ще знаходять благодатну аудиторію у вигляді особистих симпатиків Зеленського, то на полях зустрічі світових олігархів благодурощі про "нянь"...