Втрата Криму Україною сталася тому, що з боку Росії був військовий шантаж, більш того, був ядерний шантаж. Росія в той момент загрожувала так званим демонстраційним, повітряним ядерним вибухом над столицею України містом Києвом. Про це заявив політичний аналітик Олександр Кочетков в ефірі телеканалу 112.ua, зазначають Патріоти України.
"Эфир получился жесткий. Рассказывал о ядерном шантаже со стороны недоимперии, а в одном моменте пришлось даже слегка наехать на телеведущую, когда речь зашла о суверенитете Украины", - написав Кочетков на своїй сторінці в Facebook.
"Я не знаю, что еще кроме нашей власти надеялся, что именно такой минский формат, в котором не участвуют главные гаранты нашей территориальной целостности (США и Великобритания), зато в качестве наблюдателя, решателя проблем, участвует Россия. Кто надеялся, что такой формат приведет к урегулированию? " - політаналітики прокоментував причини, чому мінські угоди не працюють.
Кочетков звернув увагу, що українська влада в даному випадку відверто, не в перший раз, дала слабину.
"Потеря Крыма, - вважає аналітик, - произошла потому, что со стороны России был военный шантаж, более того, был ядерный шантаж. Россия в тот момент угрожала так называемым демонстрационным, воздушным ядерным взрывом над столицей Украины городом Киевом".
Кочетков повідомив, що йому відома інформація про те, що ще з 2006 року в Росії розроблявся сценарій військового захоплення (примусу) України до дружби з Росією.
"Очевидно, опасаясь большей эскалации конфликта, наша власть в лице президента пошла на невыгодные и невыполнимые договоренности. Поэтому этот формат должен быть изменен, расширен в виду его неэффективности и такие предложения и варианты есть", - заявив Кочетков.
Демонстративний запуск росіянами балістичного носія ядерної зброї по Україні, відповідні попередження посольства США напередодні, повернення ядерної риторики у марення кремлівських безумців, – викликають в памʼяті суспільствознавчі студії. "Текст трохи...
"Схоже, своєю заявою щодо Криму президент України послав західним лідерам сигнал, що готовий сідати і домовлятися. Путін - стоїть на своїх, давно озвучених позиціях. Чи вдасться дуету американських президентів Байдена і Трампа за допомогою певних дій і...