Розпізнати психопата можна не завжди. Це не ті "Джеки-різники", яких ви бачите у фільмах або про кого читаєте в книгах. Часто ці люди можуть здаватися цілком здоровими, що лише ускладнює їх виявлення, зазначають Патріоти України з посиланням на портал Business Insider, який опублікував топ-10 професій, які приваблюють психічно неврівноважених людей.
Такий розлад особистості як психопатія характеризується неприйняттям соціальних норм, підвищеною агресивністю, імпульсивністю, егоїстичністю і вмінням маніпулювати людьми. Однак з такими якостями цілком можливо побудувати успішну кар'єру. Можливо, навіть легше, ніж звичайним людям, адже у психопатів відсутні страх, співчуття і докори сумління.
Британський психолог, який спеціалізується на вивченні психопатії, Кевін Даттон провів глибоке дослідження і склав список з 10 сфер діяльності, які найчастіше приваблюють психопатів.
1. Керівники, директори
У психопатів часто зустрічається така риса, як "стійкість до хаосу". Люблячі ризик, імпульсивні, безстрашні й навіть жорстокі люди нерідко йдуть високо вгору кар'єрними сходами, стають керівниками або бізнесменами.
2. Юристи
Стверджувати, що всі юристи непорядні, не можна. Однак холоднокровність, вміння маніпулювати і красномовно брехати, властиві психопатам, допомагають людям з цим розладом психіки прекрасно вписуватись у професію.
3. Працівники медіа (ведучі, актори)
Працюючи на радіо або телебаченні, психопати задовольняють свій нарцисизм, демонструють харизму, насолоджуються своєю значимістю і легко можуть маніпулювати масовою свідомістю.
4. Менеджери з продажу
Оскільки співчувати іншим психопати не вміють, вони легко можуть "втюхати" покупцям абсолютно непотрібні або неякісні речі. Компаніям, у яких вони працюють, це навіть вигідно.
5. Хірурги
Незначний рівень психопатії, а саме холоднокровність і відсутність емоцій, в хірургії навіть корисні. Доктор, який не боїться ні крові, ні криків пацієнта, може спокійно й ефективно провести операцію.
Дуже часто успіху в журналістиці досягають не ті, хто дійсно талановито пише або вміє подати інформацію, а наполегливі, пролазливі та навіть нахабні люди, для яких нема жодних рамок і моральних принципів.
7. Поліцейські
У поліцейських дуже напружена і небезпечна робота, тому вміння бути спокійним в кризових ситуаціях допомагає поліцейському з психопатичними нахилами знешкодити злочинця. Однак така людина легко може переступити межу адекватності і не просто затримати, але й проявити агресію по відношенню до порушника.
8. Священнослужителі
Дивно, але серед представників духовенства теж зустрічаються психопати. Ці люди бажають влади і безкарності, легко можуть маніпулювати почуттями віруючих і збагачуватися за чужий рахунок.
9. Шеф-кухарі
Більшість психопатів не зацікавлені в нанесенні шкоди іншим, тому не турбуйтеся про те, що кухарі мають доступ до відкритого полум'я і гострих ножів протягом робочого дня. Психопати процвітають в хаосі, де інші люди можуть зазнати невдачі, що може бути однією з причин, за якими вони так добре працюють на неспокійній кухні.
10. Державні службовці
Психопати, які відмінно справляються з завданнями в умовах кризи, в ролі держслужбовців навіть корисні. Їх не дратують черги з численних людей, кожен з яких прийшов зі своїм нагальним питанням. Крім того, на такій роботі психопат може відчути владу над іншими, розуміючи, що від його печатки або підпису залежить доля людини.
Проаналізувавши фотографію того, як очільниця німецького МЗС Анналена Бербок відвернулася від канцлера Олафа Шольца, штучний інтелект знайшов цікаве порівняння. Таким спостереженням поділилася голова правління Інформаційного центру «Майдан Моніторинг» ...
Переможниця шоу Холостяк 13, волонтерка і перекладачка німецької мови Інна Бєлєнь також провела екскурсію квартирою, яку орендує у Києві, передають Патріоти України. Бєлєнь і ветеран війни Олександр Терен після завершення реаліті будують стосунки. Зара...