Її перший марафон в 1967 році увійшов в історію, оскільки Швітцер стала першою жінкою, що пробігла дистанцію в якості офіційного учасника, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Тоді жінки не допускалися до участі, оскільки вважалися «занадто слабкими», тому в своїй анкеті Швітцер вказала лише ініціали і прізвище, що не вказувало на її стать. Через кілька миль її грубо намагалися зупинити чиновники, зриваючи з одягу нагрудний номер, але Швітцер добігла до фінішу за 4 години 20 хвилин.
З 1972 року жінкам офіційно дозволено брати участь у марафонах. В цьому році Швітцер стала почесною учасницею змагання і вийшла на старт під тим самим номером, який героїчно відстояла 50 років тому.
"Я не люблю Зеленського. Не голосував за нього. І не буду голосувати наступного разу. Тому я б дуже легко повірив, що він може зірвати перемовини. Уявимо, що треба зберігати режим тиші й мовчати. Путін мовчить. А Зеленський ні. І наче на це натякає Тра...
Український журналіст, блогер, публіцист та громадсько-політичний діяч, співзасновник партії "Демократична сокира" Віктор Трегубов прокоментував ситуацію довкола трагічних фото після масштабного удару по Києву - порадив оптимальний сценарій дій у таком...