Її перший марафон в 1967 році увійшов в історію, оскільки Швітцер стала першою жінкою, що пробігла дистанцію в якості офіційного учасника, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Тоді жінки не допускалися до участі, оскільки вважалися «занадто слабкими», тому в своїй анкеті Швітцер вказала лише ініціали і прізвище, що не вказувало на її стать. Через кілька миль її грубо намагалися зупинити чиновники, зриваючи з одягу нагрудний номер, але Швітцер добігла до фінішу за 4 години 20 хвилин.
З 1972 року жінкам офіційно дозволено брати участь у марафонах. В цьому році Швітцер стала почесною учасницею змагання і вийшла на старт під тим самим номером, який героїчно відстояла 50 років тому.
Еволюція великих хижаків залишила безліч питань, одне з яких — чому на планеті з'явилися масивні кішки, такі як леви й тигри, але серед псових не виникли настільки ж великі представники? Розібравшись у біологічних, екологічних та еволюційних факторах, ...
Російські боти кинулися захищати диктатора Володимира Путіна, який не поїхав на переговори з Україною у Стамбул, за допомогою фейкових статей. Кампанію з «підтримки» Путіна запустила російська ботмережа Матрьошка. Про це у четвер, 15 травня, повідомляє...