Її перший марафон в 1967 році увійшов в історію, оскільки Швітцер стала першою жінкою, що пробігла дистанцію в якості офіційного учасника, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Тоді жінки не допускалися до участі, оскільки вважалися «занадто слабкими», тому в своїй анкеті Швітцер вказала лише ініціали і прізвище, що не вказувало на її стать. Через кілька миль її грубо намагалися зупинити чиновники, зриваючи з одягу нагрудний номер, але Швітцер добігла до фінішу за 4 години 20 хвилин.
З 1972 року жінкам офіційно дозволено брати участь у марафонах. В цьому році Швітцер стала почесною учасницею змагання і вийшла на старт під тим самим номером, який героїчно відстояла 50 років тому.
Гарною новиною є той факт, що російські агенти отримують підозри. Проте важливо не зупинятися на досягнутому та звернути увагу на Верховну Раду, адже там подібних колаборантів дуже багато. Таку думку висловив підполковник ЗСУ, заступник командира 3 ОШБ...
У Запоріжжі внаслідок ракетного обстрілу, який РФ здійснила у суботу, 18 січня, вибуховою хвилею пошкоджений Свято-Андріївський кафедральний собор УПЦ МП. Військовий прокоментував, як "відреагували" представники собору. Про це військовослужбовець ЗСУ С...