Чоловік примудрився застрягти у банкоматі та кілька годин благав про допомогу (фото)

​Працівник обслуговуючої компанії в місті Корпус-Крісті, США, ненароком потрапив всередину банкомату. Прохання про допомогу він просив у людей через записки, які він передавав через отвір для видачі чеків.

Про це розповів офіцер поліції Річард Олден для каналу KRISTV, повідомляють Патріоти України.

Інцидент трапився, коли чоловік ремонтував замок в сервісній кімнаті для банкомату і випадково зачинився всередині. Мобільний телефон він залишив в машині, проте він мав ручку і папір, який допоміг йому при порятунку.

На одній із записок було зверненя: "Будь ласка, допоможіть. Я застряг тут і у мене немає телефону. Будь ласка, зателефонуйте моєму начальнику".

Люди, які отримували записки, не вірили написаному і сприймали це за якийсь жарт. Лише через 3 години офіцер поліції, який і розповів історію виданню, зазначив, що побачив записку і почув голос чоловіка всередині банкомату, після чого викликав своїх колег. Поліцейські вибили двері і звільнили чоловіка. Медична допомога йому не знадобилася.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Час позбавляти недоімперію її годівниці: "Росія експортує Чорним морем мільйони тонн нафти на місяць", - Андрій Клименко

неділя, 1 жовтень 2023, 8:11

"Якщо росія на початку великої війни експортувала через Чорне море приблизно 3 млн. тонн сирої нафти на місяць, то зараз вона транспортує, був максимум три місяці тому, – 5 млн. тонн. Крім того, в них на початок великої війни було 2,5 млн. тонн на міся...

Обстріли окупантами певних міст та імітація наступу: Експерт назвав сценарії війни в Україні взимку

неділя, 1 жовтень 2023, 6:24

Взимку росіяни будуть продовжувати здійснювати обстріли енергоінфраструктури, прикордоння, Херсона, Запоріжжя, Кривого Рогу, Краматорська, а також можуть вдаватись до імітації наступу. Але для України з боку західних партнерів, ймовірно, буде розширена...