"У День Соборності України незлим буде нагадати, що ми воюємо в тому числі за Соборність. Ніякої федералізації, русифікації, путінізації - та й децентралізації, якщо йдеться про політичні питання, а не ремонт місцевих доріг чи каналізацій. Сильна унітарна держава", - пише доброволець та блогер Олена Білозерська на своїй сторінці у "Фейсбуці". Патріоти України пропонують вам ознайомитися із її думками.
ПРО ПЕРЕМОГУ
Коли люди, що мають відмінні погляди, інтереси або цілі, збираються на розмову - круглий стіл, дискусію, перемовини тощо, то їхня мета - домовитись, знайти прийнятний для всіх компроміс. Коли ж люди воюють, це означає, що протиріччя між ними занадто глибокі для мирного розв'язання конфлікту, і мета воюючих - не компроміс, а лише перемога. Ну, не буває інакше.
ПЕРЕМОГА У НАШОМУ ВИПАДКУ - ЦЕ:
1. Повне відновлення Україною контролю над кордоном з РФ.
2. Складання бойовиками зброї або втеча їх до Росії.
3. Процедура "розватнення" Донбасу - аналог денацифікації у післявоєнній Німеччині. Не потрібні масові репресії та знущання з людей, навіть тих, хто реально тримав проти нас зброю. Але необхідно подбати, щоби "никогда впредь". Для цього теж потрібна перемога.
От чому нині 99% населення світу знають, що нацизм - це погано? Бо гітлерівців перемогли і засудили у Нюрнберзі. А якби вони війну виграли, чи якби вона закінчилась компромісом, то зараз ставлення до нацизму було б приблизно таке, як до комунізму: стримано-негативне, без переслідування тих, хто публічно вітається "зіг хайль!" і ходить на мітинги з портретом Гітлера.
ПРО ПРОПАГАНДУ
Все інше, крім оцих трьох пунктів - не перемога. Бо навіть коли у нас явний успіх - наприклад, відбиті у ворога території, як на Світлодарській дузі - вороги все одно пишуть: "Що, укри, добряче відхопили під Світлодарськом? Хочете ще? Буде вам ще".
Скажу неприємну річ, яка, на жаль, є аксіомою: скільки б ми не боролися за українську мову, скільки б не забороняли російські канали, скільки б не дистанціювалися від Росії іншими шляхами - перемогти Росію інформаційно ми не в змозі. З двох причин: перша - це неспівставні ресурси, друга, ще більш важлива - можливість з боку Росії використовувати ці ресурси на повну, без обмежень.
Використовувати проти нас свою військову потужність у повному форматі, включно з ядерною зброєю, яка загнала б нас у ліси (не обов'язково українські, бо поребрик прозорий в обидва боки) вони не можуть і не зможуть, бо ніхто їм цього не дозволить. А на пропаганду нічиї дозволи не потрібні. Росіяни не придурюються, що Соловйови з Кісельовими - донецькі шахтарі, і не роблять вигляд, що передачі по їхніх центральних каналах насправді транслюються чи то з Донецька, чи то з-за океану.
ПРО ПОЛОНЕНИХ
Деякі наші посадовці намагаються створити враження, що мало не головна мета цієї війни - звільнення полонених. Повернення наших хлопців додому слід наближати щосили, але іншим шляхом - наближаючи перемогу. До закінчення війни доцільно міняти хіба що важкопоранених і серйозно хворих - тих, хто завідомо не повернеться на фронт. Бо відсоток полонених бойовиків, які після звільнення продовжують убивати наших, є значно вищим, ніж відсоток українських солдатів, які після звільнення повертаються на передок.
До закінчення війни варто було б укласти угоду з ворогами щодо взаємного гуманного поводження з полоненими - тобто, проживання їх у нормальних умовах, без катувань і принижень, з можливістю час від часу телефонувати близьким родичам. З боку України цю угоду мав би підписати голова СБУ, бо: а) полонені бойовики знаходяться у його відомстві і б) йому як працівнику спецслужб не соромно контактувати з ворогом. А ОБСЄшникам, які вештаються фронтом і заважають воювати, можна було б знайти належне застосування: інспектувати табори військовополонених по обидва боки фронту на предмет дотримання цієї угоди.
МИ, ЯК І ВСІ, ХТО ВОЮЮТЬ, ВОЮЄМО ЗА ПЕРЕМОГУ. ВСЕ ІНШЕ - ЦЕ ЗАПУДРЮВАННЯ МІЗКІВ, ОБМАН ДЛЯ ТОГО, ЩОБ МОЖНА БУЛО НАЗВАТИ ПОРАЗКУ ПЕРЕМОГОЮ.
"Чиновники з Міноборони вкотре сіли в калюжу: авансують підприємствам десятки мільярдів гривень, однак на фронт у заявлені терміни доходить менше половини мін. Однак і з ними серйозні проблеми. Що відбувається? "Нам не страшні московські воші, нам стра...
"Вчора був той самий день – День гідності та свободи. Трохи не пропустила. День "майданутых", по-простому", - пише харківська журналістка Анна Гін на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:. "Не віриться, що вже ...