"Чим більше їх закопають у пісках Сирії, тим менше приїде на Донбас": Бабченко обурив своєю заявою пропагандистів Кремля (відео)

В Росії немає нації, а є місцеве населення, яке, якщо йому скажуть йти воювати, робить це беззаперечно.

Аркадій Бабченко. Фото: Експрес.

Пропагандисти російського "ПолітНавігатора" звинуватили журналіста Аркадія Бабченка в тому, що він радіє втратам РФ у Сирії, передають Патріоти України.

"Ліберальний пропагандист Аркадій Бабченко, який втік з Росії в Україну, заявив, що радіє втратам росіян у Сирії. Про це він сказав на ліберальному форумі "Вільної Росі "у Вільнюсі", - процитував Бабченко росЗМІ на своїй сторінці в Facebook.

Так, журналіст розмірковував про те, що в Росії немає нації. А місцеве населення, якщо йому скажуть йти воювати, зробить це беззаперечно. "Для того, щоб говорити про національні інтереси, повинен бути такий суб'єкт, як нація та народ. У Росії немає ні нації, ні народу, ні громадян, зараз там кріпаки. Якщо їм скажуть піти воювати в Сирію або Донбас, вони безмовно підуть. Одним з головних ресурсів Путіна є 50 мільйонів слухняного боєздатного населення, яке готове виконувати його будь-які накази", - сказав Бабченко.

За словами журналіста, він не має нічого проти того, що на Донбас приїде менше російських найманців, якщо вони загинуть в Сирії. "Чесно кажучи, мені було б цікаво подивитися на те, як Росії воює з США в Сирії. З моєї егоїстичної точки зору, чим більше їх закопають в пісках Сирії, тим менше їх приїде в Донбас. Тому я не маю нічого проти", - сказав він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Чергове "досягнення" "життя по-новому": Україна посіла 1 місце за рівнем недовіри до влади

п’ятниця, 22 березень 2019, 8:56

В Україні найнижчий у світі рівень довіри населення до влади – лише 9 відсотків. За їхніми даними, для порівняння, коли президентом був Віктор Янукович, цей показник сягав 24%. При цьому у пост-радянських країнах довіра до керівництва держави у середнь...

"Росія вступає у фінальний етап сутички за Україну", - ІС

п’ятниця, 22 березень 2019, 8:40

Днями виступаючи в Криму Путін остаточно визнав, що робить ставку на зміну влади в Україні будь-яким шляхом. Усунення чинної влади - це його остання надія взяти український народ під контроль. Про це йдеться в матеріали групи "Інформаційний спротив", п...