"Чим більше їх закопають у пісках Сирії, тим менше приїде на Донбас": Бабченко обурив своєю заявою пропагандистів Кремля (відео)

В Росії немає нації, а є місцеве населення, яке, якщо йому скажуть йти воювати, робить це беззаперечно.

Аркадій Бабченко. Фото: Експрес.

Пропагандисти російського "ПолітНавігатора" звинуватили журналіста Аркадія Бабченка в тому, що він радіє втратам РФ у Сирії, передають Патріоти України.

"Ліберальний пропагандист Аркадій Бабченко, який втік з Росії в Україну, заявив, що радіє втратам росіян у Сирії. Про це він сказав на ліберальному форумі "Вільної Росі "у Вільнюсі", - процитував Бабченко росЗМІ на своїй сторінці в Facebook.

Так, журналіст розмірковував про те, що в Росії немає нації. А місцеве населення, якщо йому скажуть йти воювати, зробить це беззаперечно. "Для того, щоб говорити про національні інтереси, повинен бути такий суб'єкт, як нація та народ. У Росії немає ні нації, ні народу, ні громадян, зараз там кріпаки. Якщо їм скажуть піти воювати в Сирію або Донбас, вони безмовно підуть. Одним з головних ресурсів Путіна є 50 мільйонів слухняного боєздатного населення, яке готове виконувати його будь-які накази", - сказав Бабченко.

За словами журналіста, він не має нічого проти того, що на Донбас приїде менше російських найманців, якщо вони загинуть в Сирії. "Чесно кажучи, мені було б цікаво подивитися на те, як Росії воює з США в Сирії. З моєї егоїстичної точки зору, чим більше їх закопають в пісках Сирії, тим менше їх приїде в Донбас. Тому я не маю нічого проти", - сказав він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Окупанти визнали масові вбивства дельфінів в Криму

п’ятниця, 20 липень 2018, 0:06

На узбережжі поблизу окупованого Севастополя в 2018 році були зафіксовані випадки навмисних убивств дельфінів. Про це повідомив на прес-конференції в Сімферополі молодший науковий співробітник лабораторії біохімії та фізіології гідробіонтів Карадагсько...

"Путин усиливает давление, или Зачем Кремлю санкции против Украины сейчас", - Фесенко

четвер, 19 липень 2018, 23:50

Це вже не перші санкції. Вперше це сталося тоді, коли їх і санкціями не називали - торгові обмеження, захисні заходи. Цей процес активно розпочався ще за часів Януковича, в 2012-му. "По разным данным, правительство РФ разрабатывает санкции против Украи...