Дайвер зняв на відео атаку акули, яка ледь його не вбила

Мешканцю США Паркеру Симпсону вдалося вижити після нападу великої рифової акули, а також записати момент атаки на відеокамеру.

Фото из открытого источника

Як розповів Сімпсон, інцидент стався в районі архіпелагу Флорида-Кіз. Він ловив рибу разом зі своїм приятелем Джастіном, коли на чоловіка напав морський хижак, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

За словами Сімпсона, це була рифова акула довжиною понад два метри. Вона вп'ялася в ногу плавця, відкусила шматок шкіри з м'ясом і пошкодила артерію - чоловік втратив більше літра крові.

Після нападу Сімпсон був госпіталізований з рваною раною ноги і розривом великогомілкової артерії.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Бігла московська лисиця до українських курятників

п’ятниця, 12 серпень 2022, 7:58

З фронтових оповідок. У нас із ВолодькОм (наголос на останній склад робіть, будь ласка) є свій пеленг часу в ефірі і тільки в визначений строк ми спілкуємось досхочу. Справа в тому, що у нього на фронтовій позиції немає телефонного покриття. І для того...

Квазіімперська модель під назвою "Російська Федерація" входить в ритм "Останнього дня Помпеї", – Постернак

п’ятниця, 12 серпень 2022, 6:26

"Це полотно ви маєте знати - "Останній день Помпеї". Намальоване воно було Карлом Брюлловим у 1833 році. У період найбільшої територіальної міці Російської імперії, коли вона включала у себе Польщу, Фінляндію, Україну, Грузію, Білорусь, середньоазійськ...