Держстат назвав найбільш поширені серед українців хвороби

​Українці найбільше хворіють через ураження і порушення у системах кровообігу, органах травлення та дихання.

За даними Державної служби статистики, у 2016 році порівняно з 2015-м зросла кількість зареєстрованих хвороб у старшого покоління (жінки старші від 55, чоловіки старші від 60 років) і зменшилась в українців віком від 18 років, повідомляють Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.

Серед старших вікових груп кількість зареєстрованих випадків захворювань складає понад 28 млн випадків за 2016 рік і є більшою на 150 тисяч від попереднього року.

Більше старші люди стали хворіти через ураження органів дихання, ендокринної системи, розладу харчування та порушення обміну речовин, зросла кількість хвороб шкіри та підшкірної клітковини.

Значно впала кількість захворювань в категорії хвороб систем кровообігу, органів травлення, сечостатевої системи, хвороб, пов'язаних із вагітністю, пологами та післяпологовим періодом.

У обох категорій на перше місце за кількістю захворювань виходять хвороби систем кровообігу: понад 14 млн випадків у старших людей і понад 8 мільйонів – в українців від 18 і до 54 (жінки) та 59 (чоловіки) років. Далі йдуть хвороби органів травлення та дихання.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Пристрасті по "Дождю": Російські "ліберали" є найбільшим ворогом України після путіна - блогер

середа, 7 грудень 2022, 15:10

Перевірена істина від Володимира Винниченка "Російська демократія закінчується там, де починається українське питання" вчергове нагадала про себе в ході нового скандалу з ''хорошимі рускімі''. Патріоти України пропонують ознвйомитися з думками на резон...

Їх неможливо заглушити: Авіабази РФ атакували не радянські "Стрижі" чи дрони "Укроборонпрому", це інша розробка БПЛА, - Financial Times

середа, 7 грудень 2022, 14:55

Безпілотники, якими ймовірно вдарили по російських авіабазах 5 грудня, не є радянськими Ту-141 "Стриж" чи дронами "Укроборонпрому". Про це пише британська Financial Times. Радник уряду України з питань оборони заявив, що безпілотники, які атакували рос...