Держстат назвав найбільш поширені серед українців хвороби

​Українці найбільше хворіють через ураження і порушення у системах кровообігу, органах травлення та дихання.

За даними Державної служби статистики, у 2016 році порівняно з 2015-м зросла кількість зареєстрованих хвороб у старшого покоління (жінки старші від 55, чоловіки старші від 60 років) і зменшилась в українців віком від 18 років, повідомляють Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.

Серед старших вікових груп кількість зареєстрованих випадків захворювань складає понад 28 млн випадків за 2016 рік і є більшою на 150 тисяч від попереднього року.

Більше старші люди стали хворіти через ураження органів дихання, ендокринної системи, розладу харчування та порушення обміну речовин, зросла кількість хвороб шкіри та підшкірної клітковини.

Значно впала кількість захворювань в категорії хвороб систем кровообігу, органів травлення, сечостатевої системи, хвороб, пов'язаних із вагітністю, пологами та післяпологовим періодом.

У обох категорій на перше місце за кількістю захворювань виходять хвороби систем кровообігу: понад 14 млн випадків у старших людей і понад 8 мільйонів – в українців від 18 і до 54 (жінки) та 59 (чоловіки) років. Далі йдуть хвороби органів травлення та дихання.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Польський фермер на своєму полі знайшов незвичайний скарб (фото)

четвер, 2 квітень 2020, 8:50

Для варварських племен це була величезна сума. Вона дорівнювала зарплаті римського легіонера за шість років. У Польщі знайшли скарб вагою близько 5,5 кг, що складається з майже 1800 срібних монет, який вважається одним з найбільших скарбів римського пе...

Кличко заявив про готовність переобладнати в госпіталі київські виставкові центри

четвер, 2 квітень 2020, 8:24

В даний час в інфекційних відділеннях столиці підготовлено близько 500 ліжок. Мер Києва Віталій Кличко заявляє, що в разі погіршення ситуації з поширенням коронавірусу в столиці під госпіталі будуть переобладнані виставкові центри. Про це Кличко заявив...