Діагноз - "рускоміровєц": Мережа висміяла особистого поета Януковича, який прийшов на ефір з іконою від демонів

Про дивну поведінку Юрія Болдирєва під час інтерв'ю згадала популярна ведуча Мирослава Барчук.

Юрій Болдирєв. Фото:http://vip.tyzhden.ua

Ведуча Мирослава Барчук поділилася історією про колишнього народного депутата від фракції Партії регіонів Юрія Болдирєва, який приходив на ефіри з іконою Божої Матері. Її вона опублікувала на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"Був колись такий регіонал Юрій Болдирєв. Поет, віруючий МП, "русскоміровець", лідер організації "Путь православных" на підтримку Канонічної Церкви тощо. І ось він до нас на ефір приходив виключно з іконою Матері Божої.

І весь ефір тримав ікону між мною і собою, під столом, бо вважав мене породженням пекла. А на столі ставив ще склянку води для нейтралізації негативної енергії, яка, за його відчуттями, з мене перла. Як не вистачає зараз такої віри, як не вистачає ... " - написала Барчук.

Користувачі мережі відзначили, що цей депутат ще й писав вірші колишньому президенту України Віктору Януковичу.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Дивовижна історії: Як рід Івана Мазепи ледве не загинув через вбивство Зеленського

четвер, 9 квітень 2020, 4:00

20 березня 2019 року виповнюється 380 років від дня народження визначного українського діяча, гетьмана України Івана Мазепи. Про родину. Іван Мазепа народився 20 березня 1639 року у козацько-шляхетській родині Правобережжя. Батьком був Степан Адам Мазе...

Хіти тижня. Коли є здоров'я, то й хрін за цукор

четвер, 9 квітень 2020, 1:00

У доктора уродини. Виявляється, що й доктори-цілителі, як усі земні сьогосвітні люди, мають свої дні народження і не спустилися з небес, як іноді таке здається, коли вони стоять над нами у білих халатах, а виросли з-поміж нас. Хоча їх вердикт і слово є...