Дієтологи визначились, коли корисніше вживати калорійну їжу

​Вчені з Університету Лома Лінда (США) довели, що найбільша частка калорійності добового раціону має припадати на сніданок, а мінімальна - на вечерю.

Відповідне дослідження опубліковане у Journal of Nutrition, коротко про нього повідомляють Патріоти України.

Фахівці не рекомендували харчуватися після 18:00, пропонуючи таким чином взагалі виключити прийом їжі пізно ввечері.

До подібних висновків автори дослідження дійшли, оцінивши калорійність їжі у залежності від часу її прийому у близько 50 тисяч осіб. Ті з них, хто щільно снідав, мали більш низький і стабільний індекс маси тіла (ІМТ), ніж інші.

На думку авторів, калорійний сніданок зменшує тягу людини до їжі протягом дня, у результаті чого він, наприклад, відмовляється від фастфуду. Крім того, регулярні щільні сніданки знижують вміст жирів у крові і покращують чутливість до інсуліну.

ІМТ визначається як відношення маси тіла (у кілограмах) до квадрату зросту (у метрах). Наприклад, при масі тіла 67 кілограмів і зрості 1,7 метра ІМТ дорівнює 23. Нормальний індекс варіюється у межах від 20 до 25, ІМТ від 25 до 29 говорить про надмірну вагу; ожиріння діагностується, коли цей параметр сягає 30 і перевищує його. Дані критерії несправедливі для спортсменів-важкоатлетів.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Народні прикмети на 24 липня. Що українці завжди робили, в чого уникали на Бориса і Гліба Літніх

четвер, 24 липень 2025, 7:08

24 липня за новим церковним календарем (6 серпня за старим) - день пам'яті перших канонізованих українських святих князів Бориса і Гліба, які загинули від рук свого брата. У народі день прозвали Бориса і Гліба Літніх. За старим календарним стилем - ден...

Огляд одного із найскладніших для ЗСУ Новопавлівського (він же, Південно-Донбаський) напрямку - Костянтин Машовець

середа, 23 липень 2025, 23:25

Розглянемо за звичайною схемою - склад сил і засобів противника, що діють на даному напрямку, поточна ситуацію на даний момент і можливі дії противника в майбутньому. 1. Склад сил і засобів противника. На цьому напрямку командуванням противника розгорн...