У 90% солей, відібраних по всьому світу, дослідники виявили пластикові волокна. Вчені проаналізували зразки солей з 21 країни Європи, Північної та Південної Америки, Африки і Азії. Лише три зразка не містили мікропластику, — з Тайваню (рафінована морська сіль), Китаю (рафінована кам'яна сіль) і Франції (неочищена морська сіль). Дослідження було опубліковано у журналі Environmental Science & Technology, передають Патріоти України.
Щільність мікропластику, знайденого в солі, різко варіювалася в різних зразках. У солі, проданій в Індонезії, вчені виявили найбільше мікропластику. Це не дивно, адже Індонезія – друга країна світу за кількістю пластикових відходів.
Найбільшу кількість мікропластику було знайдено в морській солі, трохи менше в озерній, а найменше – в кам'яній. Це дослідження стало вже п'ятим за рахунком, опублікованим за останні роки. Інші були зроблені в Іспанії, Китаї, США, Франції, Великобританії та Малайзії.
Вчені вважають, що мікропластик всюдисущий. Не думайте, що якщо ви купуєте морську сіль, наприклад, у ЄС, – ви повністю захищені. Згідно з новим дослідженням, середньостатистична доросла людина споживає близько 2000 частинок пластику на рік через сіль. Наскільки це впливає на організм, поки залишається загадкою.
Варто зауважити, що йдеться не лише про постачання німецьких Leopard 2 або американських M1 Abrams, а й про британських Challenger 2, які вважаються одними із найкращих у своїй модифікації. Рішення США, Німеччини, низки країн Європи про передачу нам та...
Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!