Для Кремля Україна виявилася не по зубах: У Гройсмана пояснили, чому незабаром Путін піде з Донбасу геть (відео)

Причиною такого кроку з боку Кремля стане брак коштів і дорожнеча перебування російських військ на Донбасі. Вже з'явилися повідомлення, що наступного року окремі райони Луганської та Донецької областей вже не фінансуватимуться РФ.

Терористи на Донбасі. Ілюстрація:Еспресо.TV

Упродовж року Росія виведе свої війська з Донбасу, щоправда гібридна війна триватиме ще довго. Опісля також для України почнеться нелегкий етап, коли Києву доведеться займатися реінтеграцією цих територій і людей. Про це заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрій Гримчак у коментарі Politeka, передають Патріоти України.

"З точки зору військової агресії, я думаю, що війна досить швидко закінчиться, десь протягом року, а війна гібридна триватиме ще багато років. Ми нікуди не дінемо свого сусіда – Росію. Треба розуміти, що в тому чи іншому вигляді, швидше за все, вже не військовими засобами, але війна буде", – підкреслює посадовець.

За його словами, упродовж останніх 300 років українці воюють з Росією та проливають свою кров, оскільки Кремль без України не може існувати та вважає, що "ми без них зможемо існувати ще краще, ніж з ними".

Водночас він зауважив, що війна на Донбасі завершиться тим, що Росія виведе звідти свої війська.

"Я не просто вірю, я знаю, як буде. Вони виведуть свої війська, заберуть частину своїх інструкторів, і на цьому гаряча фаза війни на сході закінчиться. Але почнеться не найлегший етап, коли доведеться займатися реінтеграцією цих територій і людей, які там залишалися під окупацією. Поверненням людей, які виїхали з міста, і з ким доведеться знаходити спільну мову. З тими, хто останні три роки перебував під тотальною пропагандою. Багато що робити. Відновлювати інфраструктуру, запобігати екологічній катастрофі", – додає заступник міністра.

На переконання Гримчака, причиною такого кроку з боку Кремля стане брак коштів і дорожнеча перебування російських військ на Донбасі. До прикладу, як переконує політик, вже пішли повідомлення, що наступного року окремі райони Луганської та Донецької областей вже не фінансуватимуться Російською Федерацією.

"Як Путін так легко зможе піти, бо в нього у 2018 році вибори? А хто вам сказав, що Путін братиме участь у виборах? Я ще раз скажу, ситуація складається таким чином, є такий російський вислів "сила речей", тобто, коли велика кількість подій, начебто не пов’язаних між собою, все одно приводять до якогось результату.

Сьогодні "сила речей" веде до того, що Росія піде зі Сходу України досить швидко, кидаючи озброєння. Тому у мене таке враження, що війська, які сьогодні накопичені частково, бо не можна сказати, що їх там так багато, але вони розташовуються на кордоні між Росією та Україною, який ми не контролюємо, здебільшого для того, щоб зупиняти ті можливі прориви з території ОРДЛО в Росію тих фактично обдурених найманців, які зрозуміли, що завтра тут з’являться Збройні сили України," – наголошує представник міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"В МВД, под видом реформирования от Авакова, прошел передел сфер влияния и создано новое ОПГ" - волонтер Донік

вівторок, 26 травень 2020, 12:05

А если совершенно серьезно, то смотрите что получается. Геращенко заявил о том, что изнасилование в Кагарлыке отличается от врадиевского тем, что насильники отпустили жертву, а не пытались убить. Но проблема как раз в том и состоит, что они НЕ БОЯЛИСЬ ...

Хіти тижня. "Нам оголошена війна. Не тиха, не підпільна, не таємна. Ця війна почалась не вчора. І не у 2014 році. І не у 2004-му. Значно раніше", - Казанжи про скандал з Гордоном і ворогами України

вівторок, 26 травень 2020, 12:00

"Нам оголошена війна. Не тиха, не підпільна, не таємна. Ця війна почалась не вчора. І не у 2014 році. І не у 2004-му. Значно раніше. Але зараз - наступна фаза цієї війни, і вона відкрита, свавільна та нахабна. Де головний трофей - наш мозок. Їм потрібн...