Для протидії пропаганді РФ: Євросоюз запустив новий проект

​Зовнішньополітична служба Євросоюзу запустила новий сайт для інформаційної протидії Росії в рамках кампанії «ЄС проти дезінформації».

«Сьогодні ми запускаємо наш новий сайт www.euvsdisinfo.eu, щоб надати вам єдине джерело, спрямоване на вирішення проблеми прокремлівської дезінформації», - йдеться на сайті, передають Патріоти України.

Портал розроблений оперативною робочою групою зі стратегічних комунікацій (East StratCom Task Force), створеною зовнішньополітичною службою ЄС в березні 2015 року. Як йдеться на сайті, він буде надавати, зокрема, інтерактивну статистику і контент англійською, російською та німецькою мовами.

У супровідній інформації сайту йдеться про те, що він створений в рамках кампанії «спрямованої на поліпшення прогнозування, розгляду і реагування на прокремлівську дезінформацію».

Проект курирує робоча група зі стратегічних комунікацій East StratCom Task Force. Вона була створена в березні 2015 року з метою «протидії російським дезінформаційними кампаніям».

Нагадаємо, що в листопаді 2016 року парламент ЄС прийняв резолюцію під назвою «Стратегічні комунікації ЄС як протидія пропаганді третіх сторін». Документ передбачає введення цензури проти цілого ряду російських ЗМІ.

Зовнішньополітична служба Євросоюзу в рамках кампанії «ЄС проти дезінформації» з вівторка запустила сайт англійською, німецькою та російською мовами.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Після Казахстану перейменувати столицю пропонують у ще одній колишній республіці СРСР

неділя, 24 березень 2019, 13:03

Слідом за перейменуванням столиці Казахстану в Нурсултан екс-керівник апарату президента Киргизстану Емільбек Каптагаєв запропонував перейменувати столицю Бішкек в місто Манас. "...может нам сразу же нужно переименовать столицу в город Манас? Так было ...

Хіти тижня. "Оружие сдерживания, или Как еще могут послужить Украине советские ракеты "Точка-У", - Жирохов (відео)

неділя, 24 березень 2019, 13:00

"Чем ближе президентские выборы в стране, тем больше россияне нагнетают ситуацию на границе", - пише у своєму блозі військовий експерт Михайло Жирохов, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "В ход идет буквально все - от совместных учений с бе...