Для протидії пропаганді РФ: Євросоюз запустив новий проект

​Зовнішньополітична служба Євросоюзу запустила новий сайт для інформаційної протидії Росії в рамках кампанії «ЄС проти дезінформації».

«Сьогодні ми запускаємо наш новий сайт www.euvsdisinfo.eu, щоб надати вам єдине джерело, спрямоване на вирішення проблеми прокремлівської дезінформації», - йдеться на сайті, передають Патріоти України.

Портал розроблений оперативною робочою групою зі стратегічних комунікацій (East StratCom Task Force), створеною зовнішньополітичною службою ЄС в березні 2015 року. Як йдеться на сайті, він буде надавати, зокрема, інтерактивну статистику і контент англійською, російською та німецькою мовами.

У супровідній інформації сайту йдеться про те, що він створений в рамках кампанії «спрямованої на поліпшення прогнозування, розгляду і реагування на прокремлівську дезінформацію».

Проект курирує робоча група зі стратегічних комунікацій East StratCom Task Force. Вона була створена в березні 2015 року з метою «протидії російським дезінформаційними кампаніям».

Нагадаємо, що в листопаді 2016 року парламент ЄС прийняв резолюцію під назвою «Стратегічні комунікації ЄС як протидія пропаганді третіх сторін». Документ передбачає введення цензури проти цілого ряду російських ЗМІ.

Зовнішньополітична служба Євросоюзу в рамках кампанії «ЄС проти дезінформації» з вівторка запустила сайт англійською, німецькою та російською мовами.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "До 2024 года не доживут ни Путин, ни Россия", - Піонтковський

понеділок, 15 липень 2019, 23:30

Є речі безперечні - путінський міф помер, тенденція падіння популярності першої особи незворотна... Відомий політичний аналітик і публіцист Андрій Піонтковський поділився своєю думкою про те, чи «досидить» Путін в Кремлі до 2024 року, а також початок н...

Після купівлі російських С-400 Туреччині належить зробити геостратегічний вибір, - західні ЗМІ

понеділок, 15 липень 2019, 21:45

Довго вести подвійну гру у Реджепа Ердогана не вийде. Три роки тому, на наступний день після спроби військового перевороту, якого Анкара змогла уникнути, Росія почала поставки С-400 до Туреччини. Володимир Путін був першим главою держави, який подзвони...