Для протидії пропаганді РФ: Євросоюз запустив новий проект

​Зовнішньополітична служба Євросоюзу запустила новий сайт для інформаційної протидії Росії в рамках кампанії «ЄС проти дезінформації».

«Сьогодні ми запускаємо наш новий сайт www.euvsdisinfo.eu, щоб надати вам єдине джерело, спрямоване на вирішення проблеми прокремлівської дезінформації», - йдеться на сайті, передають Патріоти України.

Портал розроблений оперативною робочою групою зі стратегічних комунікацій (East StratCom Task Force), створеною зовнішньополітичною службою ЄС в березні 2015 року. Як йдеться на сайті, він буде надавати, зокрема, інтерактивну статистику і контент англійською, російською та німецькою мовами.

У супровідній інформації сайту йдеться про те, що він створений в рамках кампанії «спрямованої на поліпшення прогнозування, розгляду і реагування на прокремлівську дезінформацію».

Проект курирує робоча група зі стратегічних комунікацій East StratCom Task Force. Вона була створена в березні 2015 року з метою «протидії російським дезінформаційними кампаніям».

Нагадаємо, що в листопаді 2016 року парламент ЄС прийняв резолюцію під назвою «Стратегічні комунікації ЄС як протидія пропаганді третіх сторін». Документ передбачає введення цензури проти цілого ряду російських ЗМІ.

Зовнішньополітична служба Євросоюзу в рамках кампанії «ЄС проти дезінформації» з вівторка запустила сайт англійською, німецькою та російською мовами.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Завдяки ввчасному реагуванню ЗМІ, попереджено можливу корупційну схему під час будівництва Кремінської ЛЕП

четвер, 16 липень 2020, 19:47

Таким чином, буквально за тиждень після публікації викривальних матеріалів реалізація проекту будівництва підстанції із 2 мільярдів гривень знизилася в рази і становитиме 1,3 млрд. гривень. Нагадаю, кінцева вартість будівництва об'єкту склала 1,28 млрд гр

Таємниці зі смартфону: Герус ставить завдання людині Коломойського Палиці, що казати в телевізорі "А не ту х##ню, яку тулить Шмигаль і пчьолка"

четвер, 16 липень 2020, 19:36

"Пчьолкою" може бути профільний міністр Ольга Богуславець. Глава енергетичного комітету ВР Андрій Герус (СН) і олігарх Ігор Палиця узгоджують позицію щодо тарифів для зеленої енергетики. Відповідний скрин листування глави енергетичного комітету ВР Андр...