Для протидії пропаганді РФ: Євросоюз запустив новий проект

​Зовнішньополітична служба Євросоюзу запустила новий сайт для інформаційної протидії Росії в рамках кампанії «ЄС проти дезінформації».

«Сьогодні ми запускаємо наш новий сайт www.euvsdisinfo.eu, щоб надати вам єдине джерело, спрямоване на вирішення проблеми прокремлівської дезінформації», - йдеться на сайті, передають Патріоти України.

Портал розроблений оперативною робочою групою зі стратегічних комунікацій (East StratCom Task Force), створеною зовнішньополітичною службою ЄС в березні 2015 року. Як йдеться на сайті, він буде надавати, зокрема, інтерактивну статистику і контент англійською, російською та німецькою мовами.

У супровідній інформації сайту йдеться про те, що він створений в рамках кампанії «спрямованої на поліпшення прогнозування, розгляду і реагування на прокремлівську дезінформацію».

Проект курирує робоча група зі стратегічних комунікацій East StratCom Task Force. Вона була створена в березні 2015 року з метою «протидії російським дезінформаційними кампаніям».

Нагадаємо, що в листопаді 2016 року парламент ЄС прийняв резолюцію під назвою «Стратегічні комунікації ЄС як протидія пропаганді третіх сторін». Документ передбачає введення цензури проти цілого ряду російських ЗМІ.

Зовнішньополітична служба Євросоюзу в рамках кампанії «ЄС проти дезінформації» з вівторка запустила сайт англійською, німецькою та російською мовами.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Зіркові українські співачки пристрасно цілувалися у прямому ефірі (фотофакт)

четвер, 12 грудень 2019, 21:00

Другий прямий ефір десятого сезону «Х-фактора» ледь не закінчився скандалом. Двоє суддів проекту - Оля Полякова та Настя Каменських прийшли на шоу в нарядах однакового кольору - червоного. Дівчата тут же пояснили, що так вони показують, наскільки прист...

Трагічна річниця з жахливими наслідками на десятиріччя: Як у Харкові радянську владу встановлювали

четвер, 12 грудень 2019, 20:58

Історія перекликається з сьогоденням. Рівно 100 років тому московським більшовикам вдалося створити стратегічний плацдарм на сході України, через котрий вони, врешті-решт, підкорили всю країну. "12 грудня 1919 року "золотопогонна наволоч поточилася гет...