"ДНР"-реалії: Дводенний робочий тиждень і масові звільнення

На залізниці в "ДНР" планують маштабне скорочення робочого тижня.

Фото: dosie.suКерівництво так званої ДНР готується перевести працівників залізниці на дводенний робочий тиждень з одночасним скороченням представників деяких спеціальностей без виплати їм компенсації.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав координатор "Інформаційного опору", нардеп Дмитро Тимчук, повідомляють Патріоти України.

Також за його даними в травні заробітна плата працівникам залізниці "ДНР" в середньому буде становити еквівалент 1 тис. Грн.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Дітей на Донбасі гине багато": Як Савченко на "Першому незалежному" озвучувала пропаганду Кремля

понеділок, 12 квітень 2021, 0:00

"Надюха на "Першому незалежному (медведчуківському)" займалась вкиданням тез, котрими далі кремлівська пропаганда оброблятиме українську аудиторію: "На жаль, діти дійсно гинуть. Ми не беремо окрему якусь пропаганду російську, але дійсно ДІТЕЙ ГИНЕ БАГА...

​Прошло 5 дней как задержан на взятке родной брат главы Окружного админсуда Павла Вовка - Бутусов

неділя, 11 квітень 2021, 23:35

Молчит президент, комитет Верховной Рады по правосудию, СНБО не готовит указ, молчит Высший совет правосудия, молчит Совет судей. Прошло 5 дней как задержан на взятке родной брат главы Окружного админсуда Павла Вовка, но почему-то мы не слышим никаких ...