"Могли б обрати ватажками двох дворняг із Підмосков'я": Турчинов висміяв підступний план Путіна щодо Донбасу

Секретар РНБО висміяв так звані "вибори", які Кремль провів нещодавно на окупованих українських територіях.

Олександр Турчинов. Фото:LIGA.net

Україна ніколи не погодиться на переговори з проросійськими терористами і ватажками самопроголошених "ЛНР" і "ДНР". Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов, коментуючи заяву президента РФ Володимира Путіна про готовність вести переговори, передають Патріоти України.

"Москва намагається бездарно приховати окупацію частини українського Донбасу за організованими нею фейковими "виборами". Це все одно, що намагатися заховати слона за граблями, які щойно вдарили йому по хоботу", — зазначив він.

За словами Турчинова, виходячи з того, що фейкові вибори на окупованій території проводило військово-політичне керівництво РФ із заздалегідь відомим результатом, то з тим же успіхом вони могли б обрати ватажками "двох дворняг із Підмосков'я".

"Причому для окупованих територій це був би не найгірший формат, адже вони могли б голосно гавкати, але принаймні не грабували б українців, які перебувають під російською окупацією", — додав глава РНБО.

Він наголосив, що заява Путіна про необхідність ведення Україною переговорів із кремлівськими маріонетками, яких призначили "керувати" квазіреспубліками — це його нав'язлива ідея, яку він безрезультатно намагається проштовхувати ще з 2014 року, і яку ніколи не сприйме наша держава і весь цивілізований світ.

"Є тільки один шлях виконання Мінських угод, про які постійно згадує Путін, — припинення військової агресії та звільнення української території від окупаційних військ і російської зброї", — підсумував Турчинов.

Блокування роботи спостерігачів ОБСЄ: чому Україні важлива робота місії на Донбасі.

середа, 20 жовтень 2021, 17:49

В умовах блокування роботи місії ми фактично позбавлені можливості отримання об'єктивної інформації щодо переміщення регулярних підрозділів збройних сил Росії на окуповану територію. Блокування роботи спостерігачів ОБСЄ на Донбасі: чому Україні важлів...

Хіти тижня. Вже випустили нову "версію": Той Путін, що зустрічався з Пашиняном, своє відпрацював (фото)

середа, 20 жовтень 2021, 17:00

"Путін в середу виступав на "Російському енергетичному тижні". Той Путін, що зустрічався з Пашиняном, своє відпрацював. Сьогодні на зміну випустили вищу версію. Але штани й шкарпетки видали від комплекту на нижчу версію - тож щойно цей Путін сів в кріс...