"Добивають стареньких, с*ки, добивають": Як українців "розводять" на квитанціях, - блогер

Більшість пенсіонерів, і не лише вони, не спроможні розібратися в інформації, яка надходить у квитанціях на оплату комунальних послуг.

Ілюстрація:glavnoe.ua

Про випадок нарахування оплати у квитанції на оплату послуг з газопостачання написала у своєму Facebook Тетяна Лупова, зазначають Патріоти України.

- Боже, внучечка, біда ж яка!

- Де? Що сталося?

- Квитанція за газ прийшла 800 гривень, так це зі знижкою 50%. А у мене пенсія 1400. А як же оце жить? А як у людей без знижки так 1600? Оце ж мені й казали, що бабка в сусідньому селі повісилась, як квитанцію получила!

- Підожди, не вішайся, я зараз приїду, розберемся.

Приїзжаю. Вона вже за серце держиться.

- Внучечка, а в тебе є їх телефони, отих бл*дєй, дай, я їм подзвоню та вичітаю! Щоб вони вже повішалися, скоти прокляті.

- Бабусю, то вони тебе дурять.

- Ну то добре що ти подивилася, а як у кого немає кому розібраться. Добивають стариків, с*ки, добивають. То значить ні копійки не плититиму, хай обрізають його к чорту. Хай би я його побачила, хто таке пише, я б його сама задавила. Якби автомата хто дав, я б постріляла іх к чортовій матері. Хіба це є у них совість, рекомендують вони, я б ім сказала куди її запхнуть ту рекомендацію.

А теперь смотрим квитанцию, за февраль приписана левая сумма и по ней насчитано за март. Сумма рекомендована, но мелкими буквами написано, чтоб люди не поняли. Опять развод на лоха.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Народні прикмети на 25 травня. Що одягти в Іванів день, щоб привернути удачу і сімейне щастя, або швидше одужати

субота, 25 травень 2024, 7:05

25 травня за новим календарним стилем (7 червня - за старим) згадують третє знайдення глави Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана. У народі день прозвали Іванів. 25 травня за старим календарним стилем згадують святих Епіфанія, єпископа Кіпру...

Огляд Східної операційної зони... - Костянтин Машовець

субота, 25 травень 2024, 6:15

1. На Куп'янському напрямку, ймовірно, противник мав просування по напрямку Крохмальне - Берестове... десь приблизно на 2 км. Очевидно, передові підрозділи 15-го мотострілецького полку противника (мсп) зі складу його 2-ї мотострілецької дивізії (мсд) ...