Додавайте цей продукт у ваш раціон - він знищує "поганий" холестерин

​Дослідники з Університету Пенсільванії встановили: завдяки регулярному споживанню мигдалю рівень «хорошого» холестерину, корисного для серця, збільшувався на 19%.

Крім того, мигдаль стимулював перенесення «поганого» холестерину у печінку для подальшого знищення, повідомляють Патріоти України.

У дослідженні взяли участь дві групи добровольців з високим рівнем «поганого» холестерину. Перша група щодня вживала 43 грама мигдалю, що еквівалентно великий пригорщі, а друга - банановий кекс. За учасниками стежили протягом шести тижнів. Дослідники регулярно вимірювали рівень «поганого» холестерину у добровольців.

Дослідження показало, що у учасників, що вживали мигдаль, на 19% збільшився рівень «хорошого» холестерину. Крім того, у добровольців з нормальною вагою на 6,4% покращилася здатність організму відправляти зайвий холестерин у печінку. Мигдаль багатий клітковиною, білками, магнієм і калієм. Енергетична цінність 10 горіхів складає близько 100 калорій.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

​"Шторм" подвёл всех... - Злий Одесит

понеділок, 29 травень 2023, 1:05

Буквально в марте я посвятив заметку российским подразделениям "Шторм", которые представляли собой нечто среднее между усиленной ротой и недоделанной БТГр и ставшие следствие острого дефицита техники в РОВ, отмечал низкий функционал этих формирований. ...

​Талибан объявил войну Ирану и это прекрасно! - Злий Одесит

понеділок, 29 травень 2023, 0:45

Почему прекрасно? Даже не потому, что это старая добрая история про жабу и гадюку, а куда более увлекательный, драматический сюжет, с глубинным подтекстом, а именно - когда ты никчёмный стратег, то лучше не пробуй стратежничать. Но для того, чтобы полн...