Містять особливі цукри: Який популярний делікатес здатний боротися з раком

Устриці і інші молюски можуть бути ефективними при боротьбі з декількома видами раку.

Молюски - це дуже корисно! Ілюстрація: соцмережі.

Британські вчені провели дослідження та встановили який популярний делікатес може бути ефективним у боротьбі з раковими пухлинами. Про це пише Daily Mail з посиланням на дослідження вчених з британського Університету Солфорда в Манчестері, передають Патріоти України.

Під час проведення досліджень були виявлені особливі цукри в організмі молюсків. На їх основі можна створити препарат, дію якого можна порівняти з хіміотерапією. Та на відміну від самої хіміотерапії, побічні ефекти від такого засобу значно менше.

Цукри молюсків здатні впливати на білки в пухлинах. Фахівці відзначають, що такі ліки в першу чергу допоможуть дітям, оскільки негативний вплив хіміотерапії на них позначається значно сильніше, ніж на дорослих.

Згідно з результатами дослідження, речовини, що містяться в організмі цих тварин, ефективно борються проти лейкемії, а також раку молочної залози, легень і товстої кишки. Вони зменшують зростання пухлин.

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ.

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо

Проросійські бойовики готують провокації на окупованій Луганщині

неділя, 10 жовтень 2021, 21:12

Росія та підконтрольні їй бойовики "ЛНР" готують нові збройні провокації у Луганській області. Кремль планує звинуватити Україну в загостренні бойових дій, зірвати відкриття нових КПВВ і спробувати схилити Київ до власного плану виконання Мінських угод.