Допінг-скандали з РФ: "Российские чиновники признали ошибки и заявили, что "усвоили урок" - блогер

Свого часу Путін заявляв, що рішення МОК про недопуск російських спортсменів на олімпіаду - "спроба принизити Росію".

Ілюстрація:newvz.ru

"На фоне операции с Бабченко незаметным прошло ещё одно событие, связанное с РФ." Про це на Site.ua пише Ігор Тишкевич, передають Патріоти України, продовжуючи:

Российские оффициальные лица направили в ВАДА (всемирное антидопинговое агентство), где признали, что они занимались манипуляциями с пробами, признали ошибки и заявили, что «усвоили урок».

Это расходится со словами В.В, Путина про политическую составляющую «российских проблем с допингом». В своё время Путин заявил, что решение МОК о недопуске российских спортсменов на олимпиаду — «попытка унизить Россию».

Да, только есть одна проблема — Россия унизила себя сама манипуляциями. Теперь российские чиновники унижаются, используя термины «усвоенный урок». Это в официальных письмах.

А население продолжают кормить сказками про заговор в спортивном мире и про непоколебимую позицию российского руководства.

Снял 9-и минутный ролик с документами, словами Путина на эту тему. Распространение приветствуется. Особенно за поребрик — пусть товарищи порадуются своему «величию».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Це тільки початок, "дорогенькі": На Росії з'явилась перша, істерична, реакція на оголошені міжнародною слідчою комісією звинувачення щодо катастрофи MH17

середа, 19 червень 2019, 18:59

Там не побачили "жодного доказу або факту" від слідчих. За його словами, це "чергове звинувачення Росії в стилі highly likely (англ. "дуже ймовірно"). "Мало того, що сьогоднішня заява так званої слідчої групи повністю дублює доповідь Bellingcat, так і ...

Колонія для інвалідів: В Україні є лише один спеціалізований пенітенціарний заклад, куди можуть помістити Геннадія Кернеса за порушення закону про декомунізацію

середа, 19 червень 2019, 18:48

Перейменування проспекту Петра Григоренка в Харкові на – маршала Георгія Жукова відбулося всупереч чинному законодавству. При цьому чинне законодавство не передбачає колективної відповідальності Харківської міської ради за такі протизаконні рішення. Пр...