Допінг-скандали з РФ: "Российские чиновники признали ошибки и заявили, что "усвоили урок" - блогер

Свого часу Путін заявляв, що рішення МОК про недопуск російських спортсменів на олімпіаду - "спроба принизити Росію".

Ілюстрація:newvz.ru

"На фоне операции с Бабченко незаметным прошло ещё одно событие, связанное с РФ." Про це на Site.ua пише Ігор Тишкевич, передають Патріоти України, продовжуючи:

Российские оффициальные лица направили в ВАДА (всемирное антидопинговое агентство), где признали, что они занимались манипуляциями с пробами, признали ошибки и заявили, что «усвоили урок».

Это расходится со словами В.В, Путина про политическую составляющую «российских проблем с допингом». В своё время Путин заявил, что решение МОК о недопуске российских спортсменов на олимпиаду — «попытка унизить Россию».

Да, только есть одна проблема — Россия унизила себя сама манипуляциями. Теперь российские чиновники унижаются, используя термины «усвоенный урок». Это в официальных письмах.

А население продолжают кормить сказками про заговор в спортивном мире и про непоколебимую позицию российского руководства.

Снял 9-и минутный ролик с документами, словами Путина на эту тему. Распространение приветствуется. Особенно за поребрик — пусть товарищи порадуются своему «величию».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Готуємось до нового "обіду" в кафе "Сепар"?: "Питання з відставкою Пушиліна вирішене", - джерело

понеділок, 27 січень 2020, 13:30

Цим зміни в "республіках" не обмежаться. Автор поста зазначає, що те, що відбувається останнім часом в Кремлі, більше нагадує спецоперацію: всі гучні події (відставка уряду Дмитра Медведєва, відставка Владислава Суркова) "вистрілили" несподівано, раніш...

На будівництві нового ЖК на Київщині пролунав вибух (фото)

понеділок, 27 січень 2020, 13:12

Постраждала будівельна техніка. На Київщині повністю згорів екскаватор. Перед інцидентом на будівництві нового ЖК прогримів вибух. Про це пише dtp.kiev.ua, передають Патріоти України. «Близько 05 ранку, 26 січня, на території будівництва житлового комп...