Мама однієї з учениць, рівненська журналістка Тетяна Вуйлова каже, що ще батьківських зборів з цього приводу не було, але у вайбері батьки, які представляють батьківський комітет, оголосили попередні суми, які потрібно буде здати.
"200 гривень - на випускний, 150 гривень – на ремонт (що саме ремонтуватимуть - ніхто не уточнює), шкільна каса - 150 гривень, 300 гривень – на екскурсію для тих, хто у травні захоче їхати у Львів (але це - за бажанням), і 50 гривень – класній керівничці на День народження, який вона відзначає наприкінці травня. Дуже жваво батьки обговорювали питання щодо вибору подарунку. І батько, який товаришує з учителькою, запропонував купити їй собачку. Собачку непросту, а за 4 тисячі гривень. Потім вже пішли розмови, що собака буде коштувати 5 тисяч гривень. Тобто вже 50 гривнями не обійдеться", - зазначила журналістка.
Оскільки у класі 32 дитини, то, за словами Тетяни Вуйлової, виходить, що не менше 150 гривень доведеться кожному з батьків скластися на собаку для вчительки.
Обурена мама каже:
"Чому такі питання вирішують за рахунок батьків? Нам ніхто не складається на подарунки, то чому ми маємо якісь проблеми вчителів вирішувати? Якщо хтось вирішив подарунок робити, то хай займається цим у позашкільний час. Я розумію, що батьки, які водять дітей у гімназію, займають непрості посади, і для них 50 чи 150 гривень на собачку - це не проблема. Але це вже, виходить, як бездонна діжка", - додала журналістка.
Тетяна Вуйлова обіцяє, що даватиме кошти лише на те, що вважає за потрібне.
"На випускний можна здати. Екскурсія, думаю, що це - необов’язково. Так само питання ремонту і шкільної каси. У 5 класі вони не будуть навчатися у тому ж кабінеті, що нині. Тож складатися на ремонт кабінету, в якому діти не будуть навчатися – це трохи абсурдно. Тим паче, що і в першому, і в другому класах у нас така була ситуація: збирали гроші на ремонт одного кабінету, а дітей перевели в інший кабінет - без ремонту. І тому потрібно було знову збирати кошти на ремонт", - зазначила журналістка.
Жінку підтримують й інші батьки. Вони теж негативно ставляться до подібних ініціатив. Але, каже вона, не всі.
"Батьки, у яких діти – відмінники, дуже добре сприймають ці пропозиції і готові давати гроші. У нас неодноразово розмова була і з завучем, і з директором закладу з цього приводу. Навіть завуч казала мені в особистій розмові, що зацікавилися, звідки у В-класі стільки відмінників. Адже вважається, що найсильніший клас – це А. А тут в А-класі виявилося менше відмінників, ніж у В-класі. Так, в А-класі 6-7 відмінників, а у В-класі -12-15. Тобто ці оцінки не завжди зароблені", - сказала мати.
У той же час дітям, які не ходять займатися до вчителів гімназії на приватні уроки, занижують оцінки.
Поки живі окупанти на півночі Харківщини нажахані втратами своїх військ і сприймають поранення та евакуацію з полю бою як щасливий квиток, єдина можливість ще пожити, зазначають Патріоти України. Ось який матеріал з цього приводу знайшов та переказав Ю...
Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...