
Українська сторона пропонує вирішити питання погашення заборгованості ОРЛО за поставлену воду. Про це на своїй сторінці у Facebook написала прес-секретар представника України у Тристоронній контактній групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер, передають Патріоти України.
"Українська сторона проводила системну роботу по відновленню розрахунків за поставлену на територію ОРЛО воду. У рамках правового поля України створено підприємство "Джерело нового життя". Завдяки цьому вирішуватимуться питання погашення заборгованості ОРЛО за поставлену воду в період з січня 2015 по грудень 2016 року", - заявила Оліфер.
За її словами, представниками так званих окремих районів Луганської області договір досі не підписаний.
Як заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука, Україна досі добровільно постачала воду на окуповані території Луганської області.
Також Донбаська паливно-енергетична компанія має намір припинити подачу електроенергії підприємствам КП "Вода Донбасу" з 22 грудня.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...