"Джавеліни" на озброєнні ЗСУ - вже є остаточне рішення

Бути чи не бути? Скоріше таки бути, проте...

Фото з відкритих джерел

Єгор Божко, в.о. глави місії України при НАТО, заявив, що США не планують постачати в Україну «Джавелін», однак є домовленість про спільну роботу по їх виробництву на території нашої країни, інформують Патріоти України.

Божко зауважує, що останнім часом в Україні все частіше йдуть розмови про те, що сама справжня допомога від США в сфері озброєння, це «Джавелін».
Представник України при НАТО заявив, що Україні краще дати «і вудку, і рибу, ніж постійно постачати тільки одну рибу». Переговоривши з представниками НАТО, Україна прийшла до єдино правильного рішення: нам не потрібні «Джавелін» від США, нам необхідно навчитися виробляти їх самим.
Божко заявив, що оборонна промисловість України здатна творити дива і з нічого робити суперзброю.
Це не єдиний проект, який Україна буде розробляти спільно з НАТО. Не так давно було анонсовано будівництво морського патрульного літака для ЗСУ. Більш того, співробітники «Укроборонпром» беруть участь у стажуванні в академії при НАТО, де їх навчають новим методам і стандартам озброєння НАТО.

«Джавелін» – протитанковий ракетний комплекс, призначений для ураження бронетехніки і цілей, що низько летять (безпілотники, вертольоти). Армія США застосовувала комплекс під час війни в Іраку.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...