"Есть ощущение, что Путин устал лгать", - Сотник

Господар Кремля на прес-конференції показав свою повну відірваність від реального життя.

Прес-конференція Путіна. Фото:nv.ua

Про те, який висновок можна зробити з прес-конференції президента Росії Володимира Путіна, і головне питання, яке йому так і не задали, розповів Олександр Сотник для Апострофа, зазначають Патріоти України.

"Пресс-конференция господина Путина внезапно закончилась словами правды, вылетевшими из его уст: "Это невозможно закончить. Это можно только прекратить".

Вообще, вся речь "вождя" воспринималась как сеанс саморазоблачения: ложь, перемежаемая кашлем. Ощущение, что парень просто устал лгать.

Вся его манера речи доносила единственную мысль: "Дорогие россияне, турки, египтяне, украинцы, американцы и европейцы, придумайте что-нибудь сами. Вы мне настолько неинтересны, а ваши вопросы — скучны и назойливы, что у меня даже нет слов.

Вы — реально тупые и не понимаете: у меня и моих ребят — бизнес. Мы тут глобально воруем, а вы пристаете со своими вопросами". На авансцене не хватало только Лаврова, который завершил бы это действо сакраментальной фразой "дебилы, б…".

А ожидать от Путина в ближайшее время можно чего угодно. Пациент предъявил свою полную оторванность от жизни и "фиолетовость" в плане восприятия проблем внутри самой России.

Но главного вопроса на этом позорище задано не было. А вопрос такой: "Готовы ли вы удерживать власть ценой ядерной войны?" Впрочем, в ответ на него он бы тоже солгал. Даже не сомневаюсь.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У Бахмуті немає повноцінних вуличних боїв - у тій частині, яку можна назвати містом росіян немає, - офіцер батальйону "Свобода"

субота, 4 лютий 2023, 19:53

У Бахмуті не йдуть повноцінні вуличні бої - вони ведуться на околицях міста, на підступах до нього, в приватних секторах. Про це в ефірі Еспресо сказав лейтенант, заступник командира батальйону "Свобода" у складі 4-ї бригади оперативного призначення На...

"Бути готовими до такої війни з Росією з точки зору озброєння ми не могли аж ніяк, бо вище голови не стрибнеш", - блогер

субота, 4 лютий 2023, 19:00

"Тобто, якби ми у 2021-му році закрили школи, лікарні, універи, звільнили всіх чиновників, розпустили поліцію і суди, не будували дороги, не платили допомогу вагітним і решту — то б змогли купити собі тільки приблизно оце. Якого в цифрах отримали дуже ...