Дієтологи стверджують, що головне джерело небезпеки знаходиться в серцевині цього фрукта. Абрикосові кісточки містять амігдалин, який утворює в травному тракті отруйну синильну кислоту, інформують Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Від декількох кісточок, за словами експертів, нічого не трапиться. Однак велика доза гарантує отруєння, що супроводжується першінням у горлі, нудотою, слабкістю, головним болем, блювотою, а в тяжких випадках – судомами та втратою свідомості.
Абрикоси шкідливі для діабетиків. У деяких сортах міститься до 80% цукру, що є дуже небезпечною дозою для людей, які страждають діабетом. Також абрикоси протипоказані при порушеннях обміну речовин. Від абрикосів слід відмовитися людям із захворюваннями щитовидної залози.
Дієтологи відзначають, що абрикоси не рекомендується вживати при зниженій функції щитовидної залози та при захворюванні гепатитом. У людей з таким захворюванням не засвоюється каротин, що міститься в цих плодах. Абрикоси можуть нашкодити людям із захворюваннями шлунково-кишкового тракту.
Від свіжих плодів варто відмовитися при гострому гастриті з підвищеною кислотністю шлункового соку, виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки. Також абрикосами не варто зловживати при захворюваннях печінки та панкреатиті.
Нагадаємо, що раніши ми публікували інструкцію про правильне вживання абрикосів від щирого вірменина.
В далёком 2007-м году председатель НТК БТВТ Главного автобронетанкового управления мо рф А.И. Адамчук сделал доклад, от которого у многих тогдашних российских генералов поседели волосы на голове. Так, на конференции в Омске он предоставил оценки ВТУ т...
Спеціальна воєнна операція іде строго по плану, пункт за пунктом наближаючи фінальну сцену, у якій... Джерело