Фестиваль кави: У Києві потішили любителів ароматного напою та дали корисні поради (відео)

Учасники заходу поділилися секретами приготування та споживання кави.

Ілюстрація. Фото: Час пити каву

Сьогодні в Києві розпочався Фестиваль кави, повідомляють Патріоти України з посиланням на Факти. Свято ароматного напою проходить на Арт-заводі Платформа.

"Уггі родом із батьківщини кави – Ефіопії. Їхній куточок на фестивалі найколоритніший. Каву варять у глиняному глечику і на вугіллі.

Вживати каву теж радять по – особливому. Каву по-бразильськи можна приготувати навіть в домашніх умовах. Для цього треба мати фільтр із тканини. Насипаємо 4 чайних ложки кави, і далі поступово,помаленьку доливаємо воду . і чекаємо результат.

А ще, тут готують каву в турці на розпеченому піску. Запорука успіху смачного напою – якісна питна вода.

Купувати імпортну запаковану каву відомі баристи не радять. Бо найкращий напій готують із зерен, які обсмажені не більше 2 місяців тому.

А ще кавові експерти радять звертати увагу на зовнішній вигляд самих зерен. Організатори фестивалю запевняють, за останні роки кавоманів в Україні побільшало. Хто не встиг продегустувати ароматний напій сьогодні, може це зробити завтра. Фестиваль кави на Арт-заводі Платформа триватиме і в неділю".


Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Чим перед мною завинив Карл Маркс", - Горобець

вівторок, 19 лютий 2019, 19:24

З блокнота письменника. В одне з перших своїх відряджень у якості власкора газети «Сільські вісті» відправився я до Нової Ушиці, району на півдні Хмельницької області. Тієї пори, з літа 1981 року, в завершальну стадію вступала величезна операція тодішн...

"Генерал Картаполов заявил, что в Сирии происходит ни что иное, как продолжение войны "за ясли Господни", - російський журналіст

вівторок, 19 лютий 2019, 19:15

Організатори «Сирійського перелому» також щосили намагаються продемонструвати певний зв'язок між своїми заходами і Великою Вітчизняною війною. "Всего полгода прошло после назначения Андрея Картаполова начальником Главного военно-политического управлени...