«Скептики кажуть: що там садити? Мовляв, чорнобривці - це невибагливі квіти; немає труднощів. А я кажу: зачекайте, ви не праві. Якщо квіти не полити, а не обкосити і не доглядати за ними з душею і теплотою, вони ніколи не виростуть», - передають слова скульптора Патріоти України.
Через особливе захоплення Рижука називають «Василь – сонячний чорнобривець».
«Коли сію квіти, їх не одразу видно - швидше за бур'яни зійдуть. Але якщо за ними позалицятися, вчасно полити і обкосити, то бур'яни зникають, а квіти цвітуть. Так і у людському житті: бур'яни вилазять першими і знищують цвіт нації. Давайте допоможемо талантам, тому бур'яни самі зійдуть», - розповідає скульптор.
Рижук згадує, що ідея засадити квітами узбіччя виникла під час Революції Гідності. У нього був з собою прапор, на якому було написано: «За квітучу Україну, обійміться, брати мої, молю, благаю».
Ініціативу з соняшниками та чорнобривцями він назвав «Квітучий прапор України».
«Роздавав насіння соняшників і чорнобривців на Майдані для кожної області. Це теж спонукало назвати «Квітучим прапором України». Зараз у мене є для кожної області по мішку насіння. Чесно кажучи, якби держава дозволила мені і дала трохи грошей, то зміг би прикрасити квітами всі центральні автомагістралі України », - ділиться Рижук.
26 квітня за новим стилем (9 травня за старим) вшановують єпископа Василя Амасійського і праведної діви Глафіри. За юліанським календарем сьогодні вшановують мученицю Фомаїду Єгипетську. ***. Святий Василь жив у IV столітті в місті Амасії (Мала Азія). ...
Китайський полонений розповів, як потрапив до російської армії та поділився, що в його взводі було лише кілька китайців. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на інтерв'ю полоненого китайця Ванга Гуанцзюна під час телемарафону. "Я так само...