"ФСБ готовит "восстание татар", чтоб иметь повод для тотальной депортации? В РПЦ снова прокололись", - політолог

Цілком зрозуміло, що якихось "спектаклів" навколо церковної власності в Україні не уникнути, але росіяни та колаборанти чомусь включили у список "майбутніх жертв філаретівців" ще й храми у анексованому Криму.

Кремль готує бабусь до "церковних бунтів"? Ілюстрація: соцмережі.

"Павел Губарев на своём Телеграм-канале опубликовал "страшную тайну": часть церковной собственности в Украине, которую подгребла под себя РПЦ, а теперь подготовила к "захвату филаретовцами". Как обычно, "совсем не прокололись": в список воткнули только 24 объекта, тогда как по логике там должно быть всё захваченное руссо-церковью имущество", - пише політолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Со спектаклями на неоккупированной территории и так всё ясно: к сожалению, у РПЦ хватает и агентов, и ресурсов, и вооружения для таких постановок, в том числе кровавых (кто их россиян когда беспокоился о жизнях? Трупом больше, трупом меньше – всё равно холопы должны быть счастливы поучаствовать).

А вот зачем в список дорисовали храмы в оккупированном Крыму? Изобразят бунт? Восстание татар, чтоб иметь повод для тотальной депортации? Потому что при том количестве Росгвардии (то есть, внутренних войск России), что навезли в Крым, там с плакатиком протестным можно максимум до ближайшего фонаря дойти – какой уж там "захват храмов". Но упоминание в "списке Губарева" означает как минимум, что сценарий спектакля по "захвату храмов в Крыму" рассматривается ФСБ".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У "кращих" традиціях російської пропаганди: Як віце-прем'єр Італії намагається уникнути покарання за гроші Кремля

четвер, 18 липень 2019, 19:28

Маттео Сальвіні уже не вперше заперечив, що його партія отримувала будь-які кошти з Москви. Літо в Італії стало по-справжньому "політично спекотним": стали відомими імена так званої "фантастичної четвірки" італійців, пов’язаних із перемовинами в Москві...

Хіти тижня. "Не забуває про бізнес і оточує себе друзями": "Зеленський нічим не кращий за Порошенка", - Андрій Куликов (відео)

четвер, 18 липень 2019, 19:00

Відомий журналіст про парламентські вибори і екстравагантність нового президента. Хоча люди здатні змінюватись, суспільству не потрібно забувати, що Зеленський був одним із найактивніших творців "русского мира" в Україні, вважає відомий журналіст, голо...