
У той час, як у нас тут всі захоплювалися е-декларуванням і питанням державної ваги - хто розіграв Порошенка з дзвінком від Атамбаєва, в США пройшли по-справжньому дуже цікаві навчання Global Thunder 17. Що в них такого цікавого? Та, мабуть, те, що в ході даних заходів були задіяні в масовому порядку стратегічні бомбардувальники, які відпрацьовували досить незвичайну, але знайому з середини ХХ століття тактику. Про це пише у ЖЖ Злий одесит, передають Патріоти України і цитують далі:

"Так, стратегические бомбардировщики ВВС США B-2 Spirits взлетели с авиабазы Whiteman в режиме минимального интервала. Аналогичный взлет произвели и с авиабазы Minot красавцы B-52H Stratofortresses (использующие так же ракеты AGM-86B на внутрифюзеляжной пусковой установке и AGM-129А). В то же самое время с авиабазы Fairchild в небо поднялись самолеты-заправщики KC-135R Stratotankers из 92-й эскадрильи заправщиков ВВС США.

А теперь по сути, что это было? Если кто ещё не понял, то стратегические бомбардировщики ВВС США отрабатывал массированный удар в режиме Red alert. Эдакий Dropshot или Totality XXI-го века.

В общем - переиграл... нашел, кому грозить своими ржавыми ядерными дубинками, зачастую падающими на своей же территории. Теперь американцы, без лишнего трендежа и угроз на камеру перед холуями, планомерно и сдержанно отрабатывают тактику массированных ударов по потенциальному противнику.
Пацан к миру пришёл!".



На старовинних картах можна побачити драконів та морських чудовиськ. Всупереч поширеному міфу, ці зображення були не просто символами небезпеки, передають Патріоти України з посиланням на IFLScience. . У художній літературі нерідко можна зустріти згад...
Російське командування в смузі своєї 36-ї загальновійськової армії (ЗВА) угрупування військ (УВ) «Восток» прагне запобігти подальшому просування передових підрозділів ЗСУ у бік дороги Гуляйполе — Велика Новосілка, а також, по можливості, відновити поло...