"Геловін не такий уже й чужий українській культурі", - блогер

Молодь у цей день переодягалася в різних чортів/вурдалаків і намагалася проникнути на гуляння, а люди їх демонстративно відганяли.

В Україні був свій Гелловін. Фото: соцмережі.

"Почнімо з того, що для нас Геловін не є новим. Саме в цей час українці вже тисячі років святкували чи відзначали свято Діди – поминання предків-чоловіків, Баби – поминання предків-жінок, Діти – поминання померлих діточок", - пише Олег Ущенко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"В одних місцевостях їх святкували кожне окремо, в інших – разом. Особливих обрядів не було. Поминальна їжа мала бути неодмінно теплою, навіть гарячою – аби душі вдихали випаровування й розуміли, що про них пам'ятають, а на столі клали кілька зайвих мисок і ложок. Кожного предка згадували на ім'я.

Після трапези виходили на родинні гуляння – Кола, з допомогою яких давали зрозуміти, що згадують предків, а не нечисту силу. Для того молоді переодягалася в різних чортів/вурдалаків і намагалася проникнути на гуляння, а люди їх демонстративно відганяли. Тут іще треба розібратися, хто кому Гелловін".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Чомусь не прийшов": Український генерал розповів, як йому погрожував терорист "Гіві"

четвер, 23 січень 2020, 21:12

Мікац розповів, що бойовики робили йому різні пропозиції, зокрема, залишити аеропорт.

Хіти тижня. "Россия развязала еще одну необъявленную войну", - Анти-Колорадос

четвер, 23 січень 2020, 21:00

Як і в Сирії, номінальний "лідер", підтриманий Москвою, не має ані військ, ані ресурсів для ведення успішних бойових дій, але цей недолік повністю компенсує РФ. "Сегодня турецкое агентство Анадолу выдает много интересной информации, касающейся острых в...