
"Почнімо з того, що для нас Геловін не є новим. Саме в цей час українці вже тисячі років святкували чи відзначали свято Діди – поминання предків-чоловіків, Баби – поминання предків-жінок, Діти – поминання померлих діточок", - пише Олег Ущенко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"В одних місцевостях їх святкували кожне окремо, в інших – разом. Особливих обрядів не було. Поминальна їжа мала бути неодмінно теплою, навіть гарячою – аби душі вдихали випаровування й розуміли, що про них пам'ятають, а на столі клали кілька зайвих мисок і ложок. Кожного предка згадували на ім'я.
Після трапези виходили на родинні гуляння – Кола, з допомогою яких давали зрозуміти, що згадують предків, а не нечисту силу. Для того молоді переодягалася в різних чортів/вурдалаків і намагалася проникнути на гуляння, а люди їх демонстративно відганяли. Тут іще треба розібратися, хто кому Гелловін".
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...
У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України . З...