Вперше за весь час неоголошеної війни проти України діючий воєначальник російської армії визнав, що рік тому в Криму були використані технології гібридної війни, зазначають Патріоти України.
«Ні для кого не секрет, що американці зараз ретельно вивчають наш досвід дій у період з лютого по липень 2014 року, коли наші війська без єдиного пострілу виконали завдання в Криму, яку назвали потім нової гібридної війною», - заявив в минулу середу генерал- лейтенант РФ Олег Макаревич.
Макаревич більше півроку очолює Військовий навчально-науковий центр Сухопутних військ, який віднедавна знову називається Загальновійськова академія Збройних сил РФ ім. Фрунзе.
Старий вояка виступив з доповіддю на виїзному засіданні комісії Громадської ради при Міноборони РФ, яке провів заступник голови Громадської ради при військовому відомстві Олександр Каньшін. Йшлося про шляхи вдосконалення підготовки офіцерських кадрів. І доповідь, як зараз з'ясовується, виявилася резонансною.
«Сьогодні, по суті, настала нова епоха інформаційного, політичного, економічного, збройного протистояння, що припускає відповідну реакцію на такі процеси, в тому числі і у розвитку вищої освіти», - зазначив начальник Загальновійськовий академії у своїй доповіді. Макаревич не став приховувати від журналістів і представників армійської громадськості, що в академії ретельно вивчають досвід сучасних війн, у тому числі пов'язаний з гібридною війною.
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...