Гонорова гонорея: ВОЗ повідомляє про розповсюдження бактерії, яка не піддається лікуванню

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) виявила поширення збудника гонореї з підвищеною стійкістю до антибіотиків.

Бактерії з високою стійкістю до антибіотиків виявлено в 77 країнах. Із отриманих даних зрозуміло, що розвиток стійкості гонореї до антибіотиків робить її лікування набагато складнішим, а іноді – і зовсім неможливим, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"У деяких країнах, особливо в країнах із високим рівнем доходів, де епідеміологічний нагляд найефективніший, – було зафіксовано випадки інфекції, що не піддається лікуванню жодним із відомих сьогодні антибіотиків", – ідеться в повідомленні.

Імовірно, такі невиліковні форми захворювання існують і в країнах з нижчим рівнем доходів, але недостатня система діагностики не дає змоги їх виявляти, зазначають у ВООЗ.

За оцінками ВООЗ, гонореєю щороку заражається 78 млн осіб. Гонорея вражає слизову статевих органів, прямої кишки і горла. Від ускладнень гонореї переважно страждають жінки. До таких ускладнень належать запалення органів таза, позаматкова вагітність, безпліддя, а також вищий ризик зараження ВІЛ, нагадують в організації.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Противник намагається уповільнити просування ЗСУ в північній частині Луганської області, - Машовець

середа, 7 грудень 2022, 14:25

1. Командування військ противника продовжує застосовувати заходи, спрямовані на уповільнення просування ЗСУ в північній частині Луганської області України. Зокрема, в район Тавільжанка - Великий Виселок - Токарівка - Вільшана зосереджуються тактичні ре...

"Багато хто з професійних російських командирів вже на концерті Кобзона. Тому справи у росіян набагато гірші", - нардеп-кіборг Костенко

середа, 7 грудень 2022, 12:55

Народний депутат, секретар парламентського оборонного комітету Роман Костенко на момент обрання до Верховної Ради вже був професійним військовим, полковником СБУ, кіборгом. 24 лютого, коли росія напала на Україну, взяв зброю, сів у власний автомобіль т...